|

XI Bieg Bursztynowy

Rok szkolny: 2008/2009


Dnia 16 maja 2009r. Uczniowski Klub Sportowy "PEŁCZ" zorganizował Xi Bieg Bursztynowy im. Wojciecha Eckerta. W przeprowadzenie Biegu aktywnie włączył się Zespół Szkół w Pełczycach, pracownicy obsługi, grono pedagogiczne, wolontariusze oraz cała rzesza oddanych sponsorów.

Największe podziękowania należą się szczególnie p. Marcinowi Sitarzowi, za sprawną organizacje i prawidłowy przebieg imprezy.

W Biegu Bursztynowym łącznie wystartowało 431 uczestników (przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, młodzież gimnazjalna oraz osoby dorosłe).

Tak jak w latach poprzednich Bieg Bursztynowy został objęty patronatem MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

Oto lista wszystkich sponsorów XI Biegu Bursztynowego:
1. MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
2. STAROSTWO POWIATOWE W CHOSZCZNIE
3. URZĄD MIASTA I GMINY W PEŁCZYCACH
4. OŚRODEK HODOWLI ZARODOWEJ W LUBIANIE
5. FIRMA "AGRO-PEŁCZ" W PEŁCZYCACH - P. JAN SKORUPA
6. FIRMA "AGRA" W PEŁCZYCACH - GRAŻYNA I ADAM ŁYSZYK
7. P.H. CENO W PEŁCZYCACH - JANINA I WŁADYSŁAW GIBOWSCY
8. SKLEP "IGA" PAŃSTWA LIPIŃSKICH
9. SKLEP "GROSZEK" PAŃSTWA KNIAZIEWICZ
10. SKLEP "LEWIATAN" - EWELINA BROŃCZYK
11. APTEKA KOSMETYCZNO-ZIELARSKA - EWA KLUK
12. PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE, BUDOWLANO-MONTAŻOWE W SULĘCINIE LEON SEMBRATOWICZ, HENRYK SZYDLIK
13. FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "PLUS" W SZCZECINIE - IRENEUSZ LISOWSKI
14. GBS BARLINEK ODZIAŁ W PEŁCZYCACH
15. HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "SOWIŃSKI" MAREK, JACEK SOWIŃSKI
16. SKLEP OGRODNICZY P.ZOFIA KRAŚNICKA 17. SKLEP WARZYWNYWNICZY MAŁGORZATA I JAROSŁAW GORTYCH
18. SKLEP WARZYWNYWNICZY RENATA PANOWICZ
19. FIRMA "PETRYKO" IRENEUSZ PETRYKOWSKI
20. PIEKARNIA BOLEWICE TERESA I LESŁAW STARZYŃSCY
21. PIEKARNIA PEŁCZYCE JERZY MĄCZKA
22. PIKERANIA "ROLMEX" STANISŁAW ŚLICZNIAK
23. SKLEP "MARIA" W PEŁCZYCACH P. MIARA CZERNIAWSKA
24. PIZZERIA "PICER" PAŃSTWA ŻANETY I RADOSŁAWA KANCELARCZYKÓW
25. PAN MIROSŁAW ŻOCHOWSKI
26. SKŁAD OPAŁU W PEŁCZYCACH PAŃSTWA MIKULSKICH
27. FIRMA "DREWEX" W SARNIKU CEZARY GORZĄD
28. RESTAURACJA "WIELKOPOLANKA" - BARLINEK AGNIESZKA I DANIEL LIBOR
29. SKLEP WIELOBRANŻOWY KATARZYNA KRZYŻANOWSKA
30. KWIACIARNIA P. BEATY KARDASZ


Wyniki poszczególnych biegów
Szkoła Podstawowa


Klasa 1 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Majewska Wiktoria Pełczyce 12
2 Szymczak Karolina Dobra 10
3 Kobielak Jowita Lubiana8
4 Westerlich Sandra Recz 7
5 Uryszek Natalia Będargowo 6
6 Brzęczek Aleksandra Lubieniów 5
7 Młodawska Daria Będargowo4
8 Śmigasiewicz Katarzyna Pełczyce 3
9 Przybylska Wiktoria Pełczyce 2
10 Czyżak Weronika Dobra 1


Klasa 1 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Sadłowski Szymon Dobra 12
2 Łakomy Filip Dobra 10
3 Kiełbasa Wojciech Pełczyce 8
4 Jabłoński Rafał Bedargowo 7
5 Czerwiński Adam Recz 6
6 Puk Błażej Bedargowo 5
7 Olejniczak Marcin Pełczyce 4
8 Osowski Jakub Bedargowo 3
9 Serafin Tomasz Pełczyce 2
10 Czerwiński Miłosz Recz 1


Klasa 2 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Awgul Andżelika Dobra 12
2 Priem Angelika Pełczyce 10
3 Paś Alicja Będargowo 8
4 Śmigielska Ola Recz 7
5 Michalak Sandra Zieleniewo 6
6 Radomiak Justyna Będargowo 5
7 Babierecka Weronika Dobra 4
8 Grenda Karolina Dobra 3
9 Maćkała Marta Pełczyce 2
10 Musiałek Patrycja Chrapowo 1


Klasa 2 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Pruc Michał Lubiana 12
2 Gryk Dawid Zieleniewo 10
3 Rajczyk Patryk Choszczno 8
4 Demczur Oskar Recz 7
5 Kobus Jacek Recz 6
6 Jaruga Bartosz Zieleniewo 5
7 Kostyra Dawid Lubiana 4
8 Franek Eryk Pełczyce 3
9 Neryng Patryk Będargowo 2
10 Sulowski Norbert Pełczyce 1


Klasa 3 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Sadowska Milena Dobra 12
2 Radomiak Maria Będargowo 10
3 Majewska Amanda Pełczyce 8
4 Hetmańczyk Klaudia Recz 7
5 Zaczkiewicz Natalia Lubiana 6
6 Lachowska Afrodyta Chrapowo 5
7 Wnuk Angelika Lubieniów 4
8 Filary Joanna Chrapowo 3
9 Leszkiewicz Wiktoria Będargowo 2
10 Szymuk Sandra Recz 1


Klasa 3 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Łakomy Kacper Dobra 12
2 Cylwik Jakub Recz 10
3 Kobielak Tymoteusz Lubiana 8
4 Warduliński Kacper Recz 7
5 Kaczmarek Adrian Pełczyce 6
6 Michalik Adam Dobra 5
7 Michalak Kamil Zieleniewo 4
8 Barczak Jakub Będargowo 3
9 Podleś Piotr Dobra 2
10 Stańczak Paweł Będargowo 1


Klasa 4 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Retkowska Dominika Będargowo 12
2 Kurlej Sandra Recz 10
3 Śmiłowska Oliwia Dobra 8
4 Kozan Dominika Recz 7
5 Górecka Laura Pełczyce 6
6 Nowak Julia Recz 5
7 Sęk Nikola Recz 4
8 Kozło Aleksandra Będargowo 3
9 Węgielik Atiama Zieleniewo 2
10 Statkiewicz Klaudia Recz 1


Klasa 4 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Surdacki Mateusz Będargowo 12
2 Żarniak Kacper Będargowo 10
3 Leszkiewicz Sebastian Będargowo 8
4 Obiała Mikołaj Lubiana 7
5 Preim Marcin Pełczyce 6
6 Pastwa Krystian Chrapowo 5
7 Sokołowski Paweł Lubieniów 4
8 Wolny Patryk Recz 3
9 Dumka Dariusz Lubiana 2
10 Trzyński Paweł Pełczyce 1


Klasa 5 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kobus Aleksandra Recz 12
2 Kozakiewicz Aleksandra Będargowo 10
3 Kąkolewska Paulina Będargowo 8
4 Koko Paulina Recz 7
5 Bacza Daria Dobra 6
6 Florczyk Patrycja Dobra 5
7 Zaczkiewicz Karolina Lubiana 4
8 Tchórz Klaudia Recz 3
9 Wójtowicz Natalia Będargowo 2
10 Dominiczak Klaudia Dobra 1


Klasa 5 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kotwas Tomasz Recz 12
2 Retkowski Dawid Będargowo 10
3 Puk Damian Będargowo 8
4 Osowski Michał Będargowo 7
5 Lis Konrad Chrapowo 6
6 Sokołowski Ernest Lubieniów 5
7 Jadwiżyc Konrad Dobra 4
8 Bauć Jakub Recz 3
9 Haładuda Dominik Będargowo2
10 Serafin Damian Pełczyce1


Klasa 6 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Pierzak Joanna Recz 12
2 Pawłowska Patrycja Recz 10
3 Szymanek Dagmara Dobra 8
4 Majak Paulina Pełczyce 7
5 Żarniak Karolina Będargowo 6
6 Kołodziej Katarzyna Chrapowo 5
7 Surowa Sara Recz 4
8 Brzęczek Magda Lubieniów 3
9 Brzezińska Renata Będargowo 2
10 Konieczna Sandra Pełczyce 1


Klasa 6 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Tumin Szymon Recz 12
2 Chonwer Błażej Lubiana 10
3 Klimas Oskar Recz 8
4 Lorencki Jakub Zieleniewo 7
5 Rybczyk Konrad Recz 6
6 Michalak Andrzej Zieleniewo 5
7 Kwiecień Konrad Zieleniewo 4
8 Łęzak Rafał Zieleniewo 3
9 Dłużniewski Łukasz Pełczyce 2
10 Śmigasiewicz Dawid Pełczyce 1


Klasyfikacja końcowa

LPKATEGORIA P
E
Ł
Y
C
E
B
Ę
D
A
R
G
O
W
O
L
U
B
I
A
N
A
Z
I
E
L
E
N
I
E
W
O
D
O
B
R
A
L
U
B
I
E
N
Ó
W
R
E
C
Z
C
H
O
S
Z
C
Z
N
O
C
H
R
A
P
O
W
O
1Dziewczęta kl.I171080115700
2Chłopcy kl.I141500220700
3Dziewczęta kl.II121306190701
4Chłopcy kl.II421615001380
5Dziewczęta kl.III81260124808
6Chłopcy kl.III64841901700
7Dziewczęta kl.IV61502802700
8Chłopcy kl.IV7309004305
9Dziewczęta kl.V020401202200
10Chłopcy kl.V12700451506
11Dziewczęta kl.VI8800832605
12Chłopcy kl.VI301019002600
Suma punktów86156614611521178825
Miejsce w klasyfikacji drużynowej4 25 6 3 8 1 9 7


Wyniki poszczególnych biegów
Gimnazjum


Klasa 1 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Barczak Amanda Będargowo 12
2 Chłopek Klaudia Recz 10
3 Bagińska Sandra Recz 8
4 Nieruchaj Małgorzata Pełczyce 7
5 Łentek Adrianna Pełczyce 6
6 Tesarek Alicja Pełczyce 5
7 Sęk Roma Recz 4
8 Solińska Julita Pełczyce 3
9 Mroczek Julita Recz 2
10 Kostyra Magdalena Lubiana 1


Klasa 1 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Grzybowski Adrian Recz 12
2 Butkiewicz Kamil Lubiana 10
3 Grzemski Damian Pełczyce 8
4 Bachorski Patryk Lubiana 7
5 Wrzosek Przemysław Lubiana 6
6 Konopka Hubert Pełczyce 5
7 Rożek Michal Pełczyce 4
8 Haładuda Mateusz Pełczyce 3
9 Retkowski Tomasz Pełczyce 2
10 Buszkiewicz Hubert Pełczyce 1


Klasa 2 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Bosak Alicja Recz 12
2 Ciak Karolina Pełczyce 10
3 Wolna Dorota Recz 8
4 Miazga Patrycja Recz 7
5 Śmigasiewicz Michalina Pełczyce 6
6 Kruszka Alina Lubiana 5
7 4
8 3
9 2
10 1


Klasa 2 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Misiek Mariusz Recz 12
2 Jadrysiewicz Patryk Lubiana 10
3 Wejman Jakub Lubiana 8
4 Kołda Rafał Pełczyce 7
5 Wojnicz Maciej Recz 6
6 Kobus Dawid Recz 5
7 Spychalski Michał Pełczyce 4
8 Kamionka Rafał Pełczyce 3
9 Warduliński Szymon Recz 2
10 Czerwiński Piotr Recz 1


Klasa 3 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Król Aleksandra Recz 12
2 Tesarek Monika Pełczyce 10
3 Tuchmacher Magda Pełczyce 8
4 Spych Ewa Lubiana 7
5 Bilk Gabriela Recz 6
6 Urwentowicz Barbara Recz 5
7 Świnka Agnieszka Pełczyce 4
8 Urwentowicz Katarzyna Recz 3
9 Gnatczuk Natalia Pełczyce 2
10 Subocz Justyna Pełczyce 1


Klasa 3 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Biernacki Mateusz Recz 12
2 Pawłowski Maciej Recz 10
3 Wejman Radosław Lubiana 8
4 Wróblewski Mateusz Pełczyce 7
5 Janiszek Jędrzej Recz 6
6 Szymczyk Damian Pełczyce 5
7 Wróblewski Roman Pełczyce 4
8 Worach Wojciech Pełczyce 3
9 Majewski Dawid Pełczyce 2
10 Boruszewski Patryk Pełczyce 1


Klasyfikacja końcowa

LPKATEGORIA P
E
Ł
Y
C
E
L
U
B
I
A
N
A
R
E
C
Z
1 Dziewczęta kl. I 21 1 24
2 Chłopcy kl. I 23 23 12
3 Dziewczęta kl. II 16 5 27
4 Chłopcy kl. II 14 18 26
5 Dziewczęta kl. III 25 7 26
6 Chłopcy kl. III 22 8 28
Suma punktów 121 62 143
Miejsce w klasyfikacji drużynowej 2 31

Wyniki poszczególnych biegów
Przedszkole i dorośli


Przedszkole - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Neryng Angelika Pełczyce 12
2 Odachowska Zuzanna Pełczyce 10
3 Maćkała Marlena Pełczyce 8
4 Matyja Julita Pełczyce 7
5 Lachowska Oliwia Pełczyce 6
6 Krajewska Wiktoria Pełczyce 5
7 Nguyen Klaudia Pełczyce 4
8 Małecka Kinga Pełczyce3
9 Powązka Iga Pełczyce 2
10 Kmet Zuzia Pełczyce 1


Przedszkole - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Sowiński Antoni Pełczyce 12
2 Golański Marcin Pełczyce 10
3 Słupa Filip Pełczyce 8
4 Nieruchaj Wojtek Pełczyce 7
5 Grygier Aleksander Pełczyce 6
6 Haraszkiewicz Wiktor Pełczyce 5
7 Woźniak Jakub Pełczyce 4
8 Wodyk Filip Pełczyce 3
9 Branicki Filip Pełczyce 2
10 Lipiński Jakub Pełczyce 1


Dorośli - 35 lat i młodsi - Kobiety

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kropińska Barbara 12
2 Wardulińska Katarzyna 10
3 Kaczmarek Julita 8
4 Ciak Elżbieta 7
5 6
6 5
7 4
8 3
9 2
10 1


Dorośli - 35 lat i młodsi - Mężczyźni

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Rzędkowski Damian 12
2 Wodyk Patryk 10
3 Małecki Daniel 8
4 Sitarz Marcin 7
5 6
6 5
7 4
8 3
9 2
10 1


Dorośli - 36 lat i starsi - Kobiety

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Oleszczuk Teresa 12
2 Kostrzewska Anna 10
3 Małecka Lidia 8
4 Majewska Inga 7
5 Bijowska Grażyna 6
6 5
7 4
8 3
9 2
10 1


Dorośli - 36 lat i starsi - Mężczyźni

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Spolankiewicz Joachim 12
2 10
3 8
4 7
5 6
6 5
7 4
8 3
9 2
10 1



Foto





Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

Strona główna

Wyświetleń strony: 3684
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail