|

Dzień Integracji

Rok szkolny: 2008/2009

W sobotę 27 września 2008 odbyły się w naszej szkole igrzyska. Nie były to jednak zwykłe igrzyska, ale magiczne Gimnazjalne Igrzyska, w których udział wzięły trzy klasy pierwsze. Impreza ta miała na celu integracje nowo przybyłych uczniów i możemy chyba powiedzieć: Udało się! Niesamowity doping, walka do samego końca, a wszystko w atmosferze wzajemnej przyjaĽni. Mimo, że ostatecznie wygrała tylko jedna klasa (I B – wychowawczyni pani Grażyny Łyszyk), to każdy może czuć się zwycięzcą.

A oto niektóre z 19 konkurencji:
- Oto nasz znak – na początku zawodów klasy przedstawiły zaprojektowane wcześniej logo…
- Skok w dal – siedząc na dużej piłce. Wiele osób biorących udział w tej konkurencji nie mogło usiedzieć póĽniej w miejscu – piłka najczęściej wyskakiwał spod… no właśnie (mam nadzieję, że nie bolało).
- Regeneracja sił (wyławianie cukierków z wody zębami). Bała to zdecydowanie najsłodsza z konkurencji.
- Podnoszenie ciężarów (plecaki z książkami). Tym razem wiedza okazała się ciężarem…
- Trening – sklejanie ściągi. Była to ostatnia i zdecydowanie najbardziej przydatna (w ciężkim żywocie ucznia) konkurencja. Taki trening przed klasówką można powiedzieć.

Po zmaganiach sportowych młodzież otrzymała zasłużone zaświadczenia Gimnazjalisty i udała się wraz z wychowawcami i organizatorami na ognisko,

Dziękujemy serdecznie organizatorom tego przedsięwzięcia: Samorządowi Uczniowskiemu i jego opiekunowi – p. Judycie Czechowskiej oraz szkolnemu pedagogowi – p. Alicji Burdzie.


Jacek KulpaWyświetleń strony: 1874
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail