|

Humanistyczne ABC

Rok szkolny: 2008/2009

W czwartek, 7 maja 2009 roku, odbył się VII POWIATOWY KONKURS "HUMANISTYCZNE ABC" pod tytułem "W PODRÓŻY". Trzyosobowe drużyny reprezentowały szkoły powiatu choszczeńskiego. Swój udział zgłosiły gimnazja z Choszczna, Drawna, Krzęcina i Lubiany. Przykro nam, że drużyna z Choszczna wycofała się z konkursu.

OTO NIEKTÓRE ZADANIA:
1. Kalambury. Związki frazeologiczne typu wędrówka dusz, biuro podróży, komu w drogę, temu czas…
2. Jaka to melodia? Rozpoznawanie utworów: „Autostop”, „W siną dal”, „Zabiorę cię”…
3. Podróże polskich polityków. Na podstawie zdjęć i rekwizytów rozpoznawanie polskich polityków.

Najlepsza okazała się drużyna z DRAWNA. Na drugim miejscu uplasowali się gimnazjaliści z Pełczyc (Ula, Kasia i Jacek), po nich Lubiana i Krzęcin.

Konkurs nie przewidywał przegranych – wszyscy uczestnicy opuścili naszą szkołę z nagrodami oraz dyplomami, wyróżnione zostały również szkoły i opiekunowie. Naszym założeniem było, aby konkurs dostarczył przede wszystkim dobrej zabawy.

Organizatorzy:
Judyta Czechowska
Alina Sitasz
Edyta SmulczyńskaFotokonkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny konkurs_humanistyczny


Strona główna
Zdjęcia

Wyświetleń strony: 1395
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail