|

X Turniej Piłki Nożnej - Recz

Rok szkolny: 2008/2009


Dnia 28 maja 2009r. odbył się już X Turniej Piłki Nożnej Gimnazjów im. Krzysztofa Hołuba. W zeszłym roku nasze gimnazjum zajęło pierwsze miejsce. W tym roku pojechaliśmy bronić tytułu mistrzowskiego.

Pogoda była kiepska, padał deszcz, który po kilku minutach z boiska zrobił błotowisko. To jednak nam nie przeszkadzało. Trafiliśmy na grupę z Drawnem więc niezależnie od wyniku wyszliśmy z grupy. Drugą zaś tworzył Recz, Choszczno i Bierzwnik. Z tej grupy wyszedł Recz i Choszczno. Zatem zagraliśmy półfinał z Reczem, który zakończył się rzutami karnymi po zremisowanym meczu 1:1. W rzutach karnych okazaliśmy się lepsi, ponieważ M. Michalski, P. Boruszewski, D. Szymczyk, W. Worach i P. Maćkowiak zdobyli 5 „oczek”. Między słupkami naszej bramki stanął Łukasz Dobrowolski, który na wagę awansu do finału obronił trzeci rzut karny wykonywany przez zawodnika z Recza.

Wyniki półfinałów:
Pełczyce 2 - 1 Recz (karne)
Drawno 1 - 0 Choszczno (karne)

Kolejny meczem była walka o 3 miejsce, z której zwycięsko wyszedł Recz. W finale zmierzyliśmy się po raz 2 z Drawnem przygrywając 0:2 po błędach obrońców.

Mecz o 3 miejsce
Recz 1 – 0 Choszczno

Finał
Pełczyce 0 – 2 Drawno


FotoWyświetleń strony: 2150
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail