|

I Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

Rok szkolny: 2008/2009

30 marca 2009 r. dziewięciu uczniów reprezentowało naszą szkołę w I Powiatowym Halowym Turnieju w Piłkę Nożną w Bierzwniku.

Cała impreza przebiegła sprawnie. Każdy mecz trwał 10 minut. Udział wzięło 6 zespołów ze szkół: w Bierzwniku, Choszcznie, Krzęcinie, Lubianie, Pełczyce i Reczu.

Pełczyce 1 : 0 Lubiana

Wyszliśmy na drugim miejscu z grupy dzięki remisowi Krzęcina i Lubiany. W półfinale zmierzyliśmy się z Bierzwnikiem. Niestety co widać po wyniku byli lepsi:
Pełczyce 0 : 6 Bierzwnik

Pozostała nam walka o trzecie miejsce na podium. Zmierzyliśmy się po raz drugi z Krzęcinem. Po 10 minutach był remis 1:1. O zwycięstwie w tym pojedynku zadecydowały rzuty karne. Bohaterem okazał się nasz bramkarz Łukasz Dobrowolski, który obronił wszystkie strzały oraz Damian Szymczyk, który strzelił bramkę dzięki, której wygraliśmy ten mecz i wróciliśmy z pucharem do naszego miasteczka.