|

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym 2010/2011

Rok szkolny: 2010/2011

Dnia 26 listopada na sali sportowej w Pełczycach odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. W tym roku w zawodach udział wzięło 7 chłopców z gimnazjum w Pełczycach, dodatkowo gościnnie (poza konkurencją) zagrali Marcin Priem, Damian Bartnicki oraz Patryk Szmidt. Zawody zostały podzielone na dwie grupy, a do najlepszej czwórki awans uzyskało dwóch najlepszych z każdej grupy. Byli nimi: Michał Rożek, Łukasz Dłużniewski, Hubert Frąckiewicz oraz Karol Szymkowski. Zwycięzcą turnieju został Hubert Frąckiewicz, który w finale pokonał Michał Rożka 3:2. W meczu o trzecie miejsce lepszym od Karola okazał się Łukasz Dłużniewski. Klasyfikacja końcowa: 1. Hubert Frąckiewicz 2. Michał Rożek 3. Łukasz Dłużniewski 4. Karol Szymkowski 5. Patryk Maćkowiak 6. Łukasz Dobrowolski 7. Wojciech Wilk