|

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Rok szkolny: 2011/2012

Osiągnięcia Artystyczne uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

Przegląd Powiatowy Amatorskiego Ruchu Artystycznego Konfrontacje Zespołów Tanecznych Choszczno 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.05.12 r.
Top Dance I
laureat
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Top Dance I
III miejsce
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Top Dance I
II miejsce
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Sandra Cybulska
III miejsce
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Sandra Cybulska
III miejsce
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Top Dance I
wyróżnienie
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Top Dance I
wyróżnienie
M. Luisetto
Ogólnopolski konkurs na ozdobę choinkową "Gwiazdka 2011" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Swinoujście
12.12.2011
uczestnictwo
Gimnazjum Pełczyce
K. Sliczniak

XI ogólnopolskie konfrontacje zespołów tanecznych ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bydgoszcz
17.12.2011
Top Dance I
wyróżnienie
M. Luisetto

Osiągnięcia Przedmiotowe uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

XIII Konkurs Ortograficzny "Pokonać Ortografię" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
12.06.12 r.
Aleksandra Byczek
II miejsce
Aneta Pałgan
XIII Konkurs Ortograficzny "Pokonać Ortografię" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
12.06.12 r.
Gimnazjum Pełczyce
II miejsce
Smulczyńska Edyta
Aneta Pałgan
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Toruń
24.05.12 r.
Sławomir Zieliński
wynik bardzo dobry
P. Ziemlewski
Konkurs z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.04.12 r.
Daria Czaja
DOminika Bębnowska
Urszula Kowalska
I miesjce
B. Kwiatkowski
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Gimexpress
laureat
Smulczyńska Edyta
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Tomasz Burda
laureat
Smulczyńska Edyta
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Aleksandra Byczek
wyróżnienie
Smulczyńska Edyta

Przedmiotowy Konkurs języka polskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
3.02.2012 r.
laureat
Sandra Cybulska
E. Smulczyńska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
21.03.2012 r.
Sławomir Zieliński
II miejsce
P. Gauden

Międzyszkolny konkurs wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
17.02.12 r.
Sławomir Zieliński
III miejsce
A. Śliczniak

II ogólnopolski Konkurs mitologiczny "Klio 2011" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Kamil Januszke
XVIII miejsce
J. Czechowska

II ogólnopolski Konkurs mitologiczny "Klio 2011" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Jakub Piszczał
XVI miejsce
J. Czechowska

II ogólnopolski Konkurs mitologiczny "Klio 2011" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Tomasz Burda
XV miejsce
J. Czechowska

II ogólnopolski Konkurs mitologiczny "Klio 2011" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Sandra Cybulska
IX miejsce
J. Czechowska

Konkurs Przedmiotowy j. polskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
18.11.2011
finalista
Sandra Daszykowska
M. Kaczmarek-Wodonos


Konkurs Przedmiotowy z Matematyki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
14.02.2012
finalista
Szymon Januszke
P. Ziemlewski


Konkurs Przedmiotowy z Historii z elementami WOS-u ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
20.02.2012
finalista
Sandra Cybulska
J. CZechowska


Konkurs Geograficzny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
28 listopada 2011
Czja Daria
Urszula Kowalska
Sławomir Zieliński
finaliści
B. Kwiatkowski


Konkurs z Matematyki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
21 listopada 2011
Szymon Januszke
finalista
P. Ziemlewski


Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Stargard Szczeciński
24 listopada 2011
Szymon Januszke
finalista
B. Jagiełło


Konkurs Wiedzy o Maksymilianie Marii Kolbe ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Barlinek
18 listopada 2011
Urszula Kowalska
III miejsce
B. Jagiełło


XVI jesienny turniej recytatorski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
4 grudnia 2011
Sandra Cybulska
wyróżnienie
E. Smulczyńska


XVI jesienny turniej recytatorski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
4 grudnia 2011
Tomasz Burda
wyróżnienie
E. Smulczyńska


Konkurs Polonistyczny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
18 listopada 2011
Sandra Cybulska
finalista
E. Smulczyńska


Osiągnięcia Sportowe uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

II Turniej Mikołajkowy Piłki Siatkowej Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
2.12.11 r.
Anita Klat
Karolina Żarniak
Iza Wójtowicz
Klaudia Rozpędek
Karolina Paczos
Paulina Łatwińska
Kamila Bijowska
Natalia Wójtowicz
Żaneta Wyszomirska
Beata Horosz
Joanna Roszak
IV miejsce
G. Karpienia


Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym bieg 60m ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.06.12 r.
Bartosz Paczos
II miejsce
M. Diaków

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym rzut piłką palantową ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.06.12 r.
Bartosz Paczos
II miejsce
M. Diaków

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.06.12 r.
Bartosz Paczos
III miejsce
M. Diaków

II Mistrzostwa QWojewództwa zachodniopomorskiego w sprinterskim biegu na orientację kat. M-16 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Borne Sulinowo
17.06.12 r.
Tomasz Burda
IV miejsce
M. Krzyśko

II Puchar Polski Północnej w biegu na orientację kat. m-16 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Borne Sulinowo
16.06.12 r.
Tomasz Burda
VI miejsce
M. Krzyśko

Puchar Pomorza w RJnO na dystansie sprinterskim kat. m-17 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Gdańsk
8.06.12 r.
Tomasz Burda
VI miejsce
M. Krzyśko

Rowerowa Jazda na Orientację - X Mistrzostwa Polski kategoria M-17 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
26.05.12 r.
Tomasz Burda
V miejsce
M. Krzyśko

Rowerowa Jazda na Orientację - Indywidualny Puchar Polski w kategorii M-17 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
27.05.12 r.
Tomasz Burda
VI miejsce
M. Krzyśko

Gimnazjada w tenisie stołowym drużynowym chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
21.02.2012 r.
Gimnazjum
V miejsce
M. Diaków


Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
9.02.2012 r.
II miejsce
Gimnazjum
M. Diaków


Zawody regionalne wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym drużynowym chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
21.02.12 r.
Gimnazjum w Pełczycach
V miejsce
M. Diaków


Drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców Gimnazjada powitu choszczeńskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Krzęcin
20.12.11 r.
Kamil i Łukasz Dłużniewscy
I miejsce
M. Diaków


Drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt Gimnazjada powitu choszczeńskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Krzęcin
20.12.11 r.
Dominika Retkowska
Alicja Stasińska
V miejsce
G. Karpienia


Otwarty turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. chłopcy gimnazjum ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Albert Kurlawski
III miejsce
M. Diaków


Otwarty turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. chłopcy gimnazjum ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Marcin Priem
II miejsce
M. Diaków


Otwarty turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. chłopcy gimnazjum ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Dłużniewski Kamil
I miejsce
M. Diaków


Mistrzostwa Gminy w Tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. chłopcy gimnazjum ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Marcin Priem
III miejsce
M. Diaków


Mistrzostwa Gminy w Tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. chłopcy gimnazjum ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Kamil Dłużniewski
I miejsce
M. Diaków


Osiągnięcia Interdyscyplinarne uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

Olimpiada Wiedzy o AIDS ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
4.12.2011
Sandra Cybulska
II miejsce
E. Piotrowska

wrzesień
Karol Szymkowski
laureat
A. Burda

Zachowaj Trzeźwy Umysł ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun

wrzesień
Karol Szymkowski
laureat
A. Burda

Strona główna
Zdjęcia
Wyświetleń strony: 1272
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail