|

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Rok szkolny: 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Konkurs plastyczny "Mama jak z obrazka" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubin
2011 r.
Patrycja Banach
wyróżnienie
K. Zduńczyk


Wojewódzkie konfrontacje taneczne - eliminacje powiatowe ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
14.05.2011 r.
Top Dance I
Laureat
Louizetto




Ogólnopolski Festiwal Piosenki o zdrowiu - etap powiatowy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
12.05.2011 r.
Małgorzata Nieruchaj
Weronika Margas
Sandra Cybulska
Nikola Wojdyła
I miejsce
Zduńczyk K.
Szczecin
24.05.2011 r.
Małgorzata Nieruchaj
Weronika Margas
Sandra Cybulska
Nikola Wojdyła
wyróżnienie
K. Zduńczyk




Turniej Tańca nowoczesnego KEEPART kategoria mini formacje street dance 11-15 lat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
7.05.2011 r.
Top Dance I UKS dance Pełczyce
III miejsce
Louisetto




Turniej Tańca nowoczesnego KEEPART kategoria formacje jazz modern 11-15 lat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
7.05.2011 r.
Top Dance I UKS dance Pełczyce
I miejsce
Louisetto




Turniej Tańca nowoczesnego KEEPART kategoria mini formacje jazz modern 11-15 lat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
7.05.2011 r.
Top Dance I UKS dance Pełczyce
I miejsce
Louisetto




VIII Archidiecezjalny Przegląd Teatralny o tematyce religijnej dla szkół gimnazjalnych metropolii szczecińsko - kamieńskiej pod patronatem J. E. ks. Abpa Andrzeja Dzięgi kat. "Najlepsza kreacja aktorska" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
3.03.2011 r.
Małgorzata Nieruchaj
wyróżnienie
Jagiełło B.
Sitasz A.




VIII Nowogardzkie Spotkania taneczne o puchar burmistrza Nowogardu ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowogard
3.04.2011 r.
Top Dance I
wyróżnienie
Luisetto M.





Mały konkurs recytatorski PARA 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
18.03.2011 r.
Sandra Cybulska
laureat
Sitasz A.



VII Archidiecezjalny Przegląd Teatralny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
8.02.2011 r.
Małgorzata Nieruchaj
wyróżnienie
Jagiełło B.
Sitasz A.


Konkurs Krasomówczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Legnica
4-7.11.2010r.
Joanna Wodonos
V miejsce
A. Sitasz


Konkurs Krasomówczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Legnica
4-7.11.2010r.
Tomasz Burda
VI miejsce
A. Sitasz


X Lecknicki puchar tańca ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Locknitz
3.10.2010r.
Top Dance II
III miejsce

M. Luisetto


X Lecknicki puchar tańca ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Locknitz
3.10.2010r.
Top Dance I
I miejsce

M. Luisetto


Konkurs Krasomówczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
15.10.2010r.
Joanna Wodonos
I miejsce

A. Sitasz




Konkurs Krasomówczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
15.10.2010r.
Tomasz Burda
II miejsce

A. Sitasz




Konkurs Krasomówczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
15.10.2010r.
Cybulska Sandra
V miejsce

A. Sitasz




OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


"Młodzież w lasach Europy
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
28.04.2011 r.
Żabierek Bartosz
Szipluk Norbert
Zieliński Sławomir
III miejsce
B. Kwiatkowski



Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2011
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.04.22011 r.
GIMEXPRESS
laureat
E. Smulczyńska



Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2011
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.04.22011 r.
Tomasz Burda
laureat
E. Smulczyńska



Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2011
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.04.22011 r.
Sławomir Zieliński
wyróżnienie
E. Smulczyńska



Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2011
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.04.22011 r.
Sandra Cybulska
wyróżnienie
A. Sitasz



Przedmiotowy Konkurs Polonistyczny
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
14.03.2011 r.
Sandra Cybulska
finalista
A. Sitasz



XII Konkur ortograficzny "Pokonać ortografię"
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
7.06.2011 r.
PG Pełczyce
II miejsce
E. Smulczyńska
A. Pałgan



Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
27.05.2011 r.
Sławomir Zieliński
I miejsce
G. Łyszyk



Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
27.05.2011 r.
Szymon Januszke
III miejsce
G. Łyszyk



Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
27.05.2011 r.
Tomasz Burda
III miejsce
G. Łyszyk



Ogólnopolski Turnirj wiedzy pożarniczej - etap powiatowy
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
30.03.2011 r.
Sławomior Zieliński
I miejsce
P. Gauden



XII Powiatowy Konkurs Historii Regionalnej "Czy znasz swój powiat"
ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.05.2011 r.
Szymon Januszke
Tomasz Burda
Sławomir Zieliński
III miejsce
Czechowska J.



Przedmiotowy Konkurs z języka polskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
10.02.2011 r.
Sandra Cybulska
finalista
Sitasz A.



Moja Mała Ojczyzna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
9.05.2011 r.
Sandra Cybulska
Bartosz Żabierek
finaliści
Czechowska J.



Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
15.04.2011 r.
Sławomir Zieliński
I miejsce
Gauden P.



Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
15.04.2011 r.
Miłosz Małecki
Kamil Wiklak
Sławomir Zieliński
III miejsce
Gauden P.



Powiatowy Konkurs w okazjii Światowego Dnia Ochrony Środowiska ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
5.04.2011 r.
Zieliński Sławomir
Żabierek Bartosz
Żabierek Kuba
I miejsce
Kwiatkowski B.



Konkurs międzypowiatowy "Barlinek i oklice" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Barlinek
3.02.2011 r.
D. Czaja
U. Kowalska
D. Bębnowska
III miejsce
Czechowska J.


"Barlinek i okolice" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Barlinek
3.02.2011 r.
Daria Czaja, Urszula Kowalska, Dominika Bębnowska
III miejsce
J. Czechowska




Konkurs historyczny "Młodzież buduje muzea" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun


B. Sopińska
wyróżnienie

J. Czechowska


OSIĄGNIĘCIA INTERDYSCYPLINARNE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Kampania Ogólnopolska „Zachowaj Trzeźwy Umysł” ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Warszawa
2010 r.
P. Banach
II miejsce

K. Zduńczyk


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w sztafecie szaweckiej chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Police
19.05.2011 r.
PG Pełczyce
III miejsce
Diaków M.



Rowerowa Jazda na Orientację Puchar Najmłodszych kat. M-14 dystans klasyczny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
15.05.2011 r.
Tomasz Burda
VI miejsce
Krzyśko M.



Rowerowa Jazda na Orientację Puchar Najmłodszych kat. M-14 dystans sprinterski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
14.05.2011 r.
Tomasz Burda
VI miejsce
Krzyśko M.



Rowerowa Jazda na Orientację Puchar Najmłodszych kat. MM dystans sztafetowy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
14.05.2011 r.
Tomasz Burda
II miejsce
Krzyśko M.



Rowerowa Jazda na Orientację Puchar Najmłodszych kat. M-14 dystans średni ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zdzieszowice
13.05.2011 r.
Tomasz Burda IV miejsce
Krzyśko M.



Turniej Piłki Siatkowej Dziwcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
PG Pełczyce
III miejsce
Karpienia G.



Puchar Warmii i Mazur e Rowerowiej Jeździe na Orientację ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowa Kaletka
8 - 9.04.2011 r.
Burda Tomasz
III miejsce
Krzyśko M.



Puchar Warmii i Mazur e Rowerowiej Jeździe na Orientację ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowa Kaletka
8 - 9.04.2011 r.
Burda Tomasz
III miejsce
Krzyśko M.



Puchar Warmii i Mazur e Rowerowiej Jeździe na Orientację ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowa Kaletka
8 - 9.04.2011 r.
Januszke Szymon
II miejsce
Krzyśko M.



Wojewódzka gimnazjada chłopców w unihokeju eliminacje regionalne ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Wierzchowo
16.03.2011 r.
Gimnazjum w Pełczycach
III miejsce
Diaków M.



Otwarte Mistrzostwa Choszczna w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Karol Szymkowski
III miejsce
Diaków M.



Mistrzostwa Powiatu w Piłekę Ręczną ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
Drawno
10.02.2011 r.
Gimnazjum w Pełćzycach
II miejsce
Diaków M.



Turniej piłki siatkowej chłopców Gimnazjada powiatu choszczeńskiego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
2.02.2011 r.
Dobrowolski Ł.
Maćkowiak P.
Rakowski A.
Frąckiewicz H.
Zacharski M.
Haładuda M.
Hładuniuk P.
Plata D
Walaszczyk Ł.
Kuleta K.
Sufleta M.
Kuleta D.
Olejnik K.
II miejsce
Diaków M.



Mistrzaotwa Powiatu Choszczeńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
1.02.2011 r.
Chojnacka Martyna
Leszkiewicz Afrodyta
Rozpędek Klaudia
Łentek Ada
Gorząd Anita
Wójtowicz Iza
I miejsce
G. Karpienia


>
Mistrzaotwa Powiatu Choszczeńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
1.02.2011 r.
Gimnazjum w Pełczycach
I miejsce
G. Karpienia


>
Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
10.02.2011 r.
Gimnazjum w Pełczycach
II miejsce
M. Diaków


>
Turniej Piłki Siatkowej Chłopców "Gimnazjada Powiatu Choszczeńskiego" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
2.02.2011 r.
Gimnazjum w Pełczycach
II miejsce
M. Diaków


>
Powiatowe Mistrzostwa Unihokeja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
13.12.2010 r.
Zespół Szkół w Pełczycach
I miejsce
M. Diaków


>
I Turniej Mikołajkowy Szkół Gimnazjalnych Piłki Siatkowej Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
6-7.12.2010 r.
Gimnazjum w Pełczycach
II miejsce
G. Karpienia


>
Otwarte Mistrzostwa Gminy Przelewice - Tenis Stołowy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
>Przelewice
4.12.2010 r.III miejsce
M. Diaków


>
Mistrzostwa Unihokeja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
13.12.2010 r.
Bierzwnik
Zespół Szkół w Pełczycach
I miejsce
M. Diaków


>
Gimnazjada w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej - chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
29.09.2010 r.
Gimnazjum nr. 1 w Pełczycach
III miejsce
M. Diaków


>
I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
6-7.12.2010 r.
Gimnazjum w Pełczycach
II miejsce
G. Karpienia


>
Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Krzęcin
8.12.2010 r.
Michał Rożek Hubert Frąckiewicz
I miejsce
M. Diaków


Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Michał Rożek
III miejsce
M. Diaków


Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Ilona Stasińska
II miejsce
G.Karpienia


Sztafetowe biegi przełajowe Kategoria Chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.10.2010r.
Gimnazjum w Pełczycach
I miejsce
M. Diaków


Sztafetowe biegi przełajowe Kategoria Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.10.2010r.
Gimnazjum w Pełczycach
I miejsce
G. Karpienia


Rowerowa Jazda na Orientację ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Stare Jabłonki
6.-8.08.2010r.
T. Burda
III miejsce

M. Krzyśko




Strona główna
Zdjęcia
Wyświetleń strony: 1828
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce

eRmail