|

XII Biegi Bursztynowe

Rok szkolny: 2009/2010

Dnia 29 maja 2010r. Uczniowski Klub Sportowy "PEŁCZ" zorganizował XII Bieg Bursztynowy im. Wojciecha Eckerta. W przeprowadzenie Biegu aktywnie włączył się Zespół Szkół w Pełczycach, pracownicy obsługi, grono pedagogiczne, wolontariusze oraz cała rzesza oddanych sponsorów.

Bieg Bursztynowy został objęty patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W ramach zawodów rozegrano łącznie 24 biegi na różnych dystansach dla: przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej oraz osób dorosłych. Łącznie we wszystkich biegach wzięło udział 431 osób/ 59 przedszkolaków, 247 uczniów szkół podstawowych, 96 gimnazjalistów i 29 osób dorosłych.

Zwycięzcom poszczególnych biegów wręczono medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagradzano 10 najlepszych w każdym biegu. Natomiast puchary wręczano reprezentacjom najlepszych szkół podstawowych i gimnazjów.

Zgodnie z zaleceniem na pucharach widniał napis zaczynający się od słów: Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu, Puchar Starosty, Puchar Burmistrza.

Zawody zostały bardzo sprawnie przeprowadzone dzięki zaangażowaniu wielu osób: nauczycieli ZS, pracowników administracji i obsługi w ZS, strażaków OSP, rodziców, Rady Rodziców.

Imprezę bardzo ciekawie, momentami humorystycznie poprowadził p. profesor Wiesław Drewicz / 20- kilkukrotny mistrz Polski weteranów w badmintonie / z Choszczna. Impreza udała się również dzięki serdecznemu wsparciu grona sympatyków sportu - naszych wspaniałych sponsorów:
1. MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
2. WICEMARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WITOL JABŁOŃSKI 3. STAROSTWO POWIATOWE W CHOSZCZNIE
4. URZĄD MIASTA I GMINY W PEŁCZYCACH
5. OŚRODEK HODOWLI ZARODOWEJ W LUBIANIE
6. FIRMA "AGRO-PEŁCZ" W PEŁCZYCACH - P. JAN SKORUPA
7. P.H. CENO W PEŁCZYCACH - JANINA I WŁADYSŁAW GIBOWSCY
8. SKLEP "LEWIATAN" - EWELINA BROŃCZYK
9. PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE, BUDOWLANO-MONTAŻOWE W SULĘCINIE LEON SEMBRATOWICZ, HENRYK SZYDLIK
10. GBS BARLINEK ODZIAŁ PEŁCZYCE 11. HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH "SOWIŃSKI" MAREK, JACEK SOWIŃSKI
12. SKLEP OGRODNICZY P.ZOFIA KRAŚNICKA 13. SKLEP WARZYWNYWNICZY MAŁGORZATA I JAROSŁAW GORTYCH
14. SKLEP WARZYWNYWNICZY RENATA PANOWICZ
15. FIRMA "PETRYKO" IRENEUSZ PETRYKOWSKI
16. PIKERANIA "ROLMEX" STANISŁAW ŚLICZNIAK
17. SKLEP "MARIA" W PEŁCZYCACH P. MARIA CZERNIAWSKA
18. PIZZERIA "PICER" PAŃSTWA ŻANETY I RADOSŁAWA KANCELARCZYKÓW
19. PAN MIROSŁAW ŻOCHOWSKI
20. SKŁAD OPAŁU W PEŁCZYCACH PAŃSTWA MIKULSKICH
21. FIRMA "DREWEX" W SARNIKU CEZARY GORZĄD
22. SKLEP WIELOBRANŻOWY KATARZYNA KRZYŻANOWSKA
23. KWIACIARNIA P. GRABOWSKICH
24. APTEKA "POLOARMA" - PAŃSTWA TRYBUNOPWSKICH RESKO FILIA PEŁCZYCE
25. SKLEP "KUBUŚ" - HELENY DZIKOWSKIEJ
26. SKLE "ŚWIAT SMERFÓW" - WIESŁAWY BŁASZCZAK
27. FIRMA "AUTO-HANDEL" - ŁUKASZA LIPIŃSKIEGO
28. SKLEP P. URSZULI BEATY FILIKS - PEŁCZYCE
29. SKLEP "GROSZEK" PAŃSTWA KNIAZIEWICZ


Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział - propagatorom zdrowego stylu życia i sportowej rywalizacji. Do zobaczenia za rok.

W imieniu organizatorów:
Marcin Sitarz
Jerzy Urbanowicz





Wyniki poszczególnych biegów
Szkoła Podstawowa


Klasa 1 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Czajkowska Weronika Police12
2 Kaczka Michalina Lubieniów 10
3 Brzęczek Aleksandra Lubieniów 8
4 Jarzębek Joanna Dobra 7
5 Kmetyk Oliwia Recz 6
6 Malicja Martyna Pełczyce 5
7 Olejniczak Wiktoria Dolice 4
8 Zagórska Aurelia Dobra 3
9 Koźbiał Majka Recz 2
10Kaźmierczak Julita Pełczyce 1


Klasa 1 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Jabłoński Paweł Będargowo 12
2 Sowiński Antoni Pełczyce 10
3 Kurlej Kacper Recz 8
4 Demczur Rafał Recz 7
5 Zarecki Gracjan Recz 6
6 Dzięcioł Daniel Barlinek 5
7 Wachowicz Oskar Lubieniów 4
8 Barczak Kacper Będargowo 3
9 Belter Karol Lubiana 2
10Lubecki Sebastian Lubiana 1


Klasa 2 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Stacka Izabela Police 12
2 Uryszek Natalia Będargowo 10
3 Kobielak Jowita Lubiana 8
4 Młodawski>Damian Będargowo 7
5 Majewska Wiktoria Pełczyce 6
6 Przybysz Katarzyna Dolice 5
7 Szymczyk Karolina Dobra 4
8 Przybylska Wiktoria Pełczyce 3
9 Kowalczyk Ola Recz 2
10Piernak Natalia Recz 1


Klasa 2 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Michielus Jakub Recz 12
2 Sadłowski Szymon Dobra 10
3 Szuster Bartosz Będargowo8
4 Kiełbasa Wojciech Pełczyce 7
5 Paczos Bartek Pełczyce 6
6 Jabłoński Rafał Będargowo 5
7 Bijak Bartosz Lubiana 4
8 Bogusz Michał Myślibórz 3
9 Spkla Jan Dobra 2
10Kurlapski Wojciech Będargowo 1


Klasa 3 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Łyżyńska Patrycja Police 12
2 Priem Andżelika Pełczyce 10
3 Staszak Wiktoria Lubieniów8
4 Bagrowska Wiktoria Lubieniów 7
5 Kapela Julia Pełczyce 6
6 Piwowarczyk Anita Chrapowo 5
7 Radomiak Justyna Będargowo 4
8 Bakalarczyk Wiktoria Dobra 3
9 Babinecka Weronika Dobra 2
10Kasprzak Alicja Police 1


Klasa 3 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Pruc Michał Lubiana 12
2 Kurlej Daniel Recz 10
3 Demczur Oskar Recz8
4 Kostyra Dawid Lubiana 7
5 Obiała Mateusz Lubiana 6
6 Szulik Maksymilian Recz 5
7 Sulowski Norbert Pełczyce 4
8 Kobus Jacek Recz 3
9 Franek Eryk Pełczyce 2
10Przybylski Emanuel Pełczyce 1


Klasa 4 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Majewska Amanda Pełczyce 12
2 Leszkiewicz Wiktoria Będargowo 10
3 Rzędkowska Magdalena Pełczyce8
4 Bachorska Julita Lubiana 7
5 Dzięcioł Dominika Barlinek 6
6 Zaczkiewicz Natalia Lubiana 5
7 Szymuk Sandra Recz 4
8 Nowak Malwina Będargowo 3
9 Hetamńczyk Klaudia Recz 2
10Frydrychowicz Ola Recz 1


Klasa 4 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kobielak Tymoteusz Lubiana 12
2 Cylwik Karol Recz 10
3 Warduliński Kacper Recz8
4 Bącler Aleksander Lubiana 7
5 Retkowski Radosław Będargowo 6
6 Barczak Jakub Będargowo 5
7 Kedziora Kacper Recz 4
8 Goliszek Paweł Będargowo 3
9 Wyrębski Adam Będargowo 2
10Westerlich Karol Recz 1


Klasa 5 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kozan Dominika Recz 12
2 Kurlej Sandra Recz 10
3 Leszczyńska Elwira Dobra 8
4 Smiłowska Oliwia Dobra 7
5 Retkowska Dominika Będargowo 6
6 Kozło Aleksandra Będargowo 5
7 Buth Paulina Recz 4
8 Nagła Małgorzata Lubiana 3
9 Sęk Nikola Recz 2
10Oświt Julita Będargowo 1


Klasa 5 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Sokołowski Paweł Lubieniów 12
2 Surdacki Mateusz Będargowo 10
3 Kwiliński Aleksander Lubiana8
4 Rajch Michał Będargowo 7
5 Haładuda Dominik Będargowo 6
6 Żarniak Kacper Będargowo 5
7 Obiała Mikołaj Lubiana 4
8 Leszkiewicz Sebastina Będargowo 3
9 Wolny Patryk Recz 2
10Grzegorek Michał Będargowo 1


Klasa 6 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kobus Ola Recz 12
2 Zaczkiewicz Karolina Lubiana 10
3 Kąkolewska Paulina Będargowo8
4 Kozakiewicz Aleksandra Będargowo 7
5 Koko Paulina Recz 6
6 Kołodziej Katarzyna Chrapowo 5
7 Bacza Daria Dobra 4
8 Wójtowicz Antalia Będargowo 3
9 Fuśmiak Monika Będargowo 2
10Madajczyk Agata Dobra 1


Klasa 6 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Lewandowski Jakub Pełczyce 12
2 Puk Damian Będargowo 10
3 Sokołowski Ernest Lubieniów 8
4 Drężek Tomasz Lubieniów 7
5 Pawlaczyk Oskar Lubiana 6
6 Lis Konrad Chrapowo 5
7 Bauć Jakub Recz 4
8 Retkowski Dawid Będargowo 3
9 Michielus Filip Recz 2
10Czrnecki Robert Lubiana 1


Wyniki poszczególnych biegów
Gimnazjum


Klasa 1 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Pierzak Joanna Recz 12
2 Waryszak Kinga Police 10
3 Ziółkowska Katarzyna Choszczno 8
4 Aleksandrowicz Joanna Recz 7
5 Kostyra Justyna Lubiana 6
6 Żarniak Karolina Pełczyce 5
7 Kowalska Urszula Pełczyce 4
8 Konieczna Sandra Pełczyce 3
9 Roszak Joanna Pełczyce 2
10Gawlik Julita Lubiana 1


Klasa 1 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Chouwer Błązej Lubiana 12
2 Rybczyk Konrad Recz 10
3 Wszendybył Matuesz Choszczno8
4 Rdrążek Rafał Recz 7
5 Dłużniewski Łukasz Pełczyce 6
6 Wróblewski Dariusz Pełczyce 5
7 Waryszek Marcel Police 4
8 Szymkowski Karol Pełczyce 3
9 Szuberski Wojtek Choszczno 2
10Paprota Kamil Choszczno 1


Klasa 2 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Barczak Amanda Pełczyce 12
2 Bednarczyk Agata Pełczyce 10
3 Bagińska Sandra Recz 8
4 Nieruchaj Małgorzata Pełczyce 7
5 Szmuc Dominika Choszczno 6
6 Drzazga Daria Lubiana 5
7 Łentek Ada Pełczyce 4
8 Mroczek Julita Recz 3
9 Niedźwiedź Julita Pełczyce 2
10Wodyk Julita Pełczyce 1


Klasa 2 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Wyroślak Wojciech Recz 12
2 Grzybowski Adrian Recz 10
3 Bachorski Patryk Lubiana 8
4 Haładuda Mateusz Pełczyce 7
5 Drężek Jakub Recz 6
6 Grzemski Damian Pełczyce 5
7 Maćkowiak Patryk Pełczyce 4
8 Dobrowolski Łukasz Pełczyce 3
9 Kołodziej Michał 2
10Butkiewicz Kamil Lubiana 1


Klasa 3 - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Bosak Alicja Recz 12
2 Ciak Karolina Pełczyce 10
3 Król Aleksandra Recz 8
4 Stankiewicz Kasia Choszczno 7
5 Lasek Alicja Choszczno 6
6 Bagińska Róża Recz 5
7 Agustyniak Kinga Choszczno 4
8 Biegalska Patrucja Lubiana 3
9 Pochwała Karina Pełczyce 2
10Kopran Nikola Choszczno 1


Klasa 3 - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Borowski Bartosz Choszczno 12
2 Jadrysiewicz Patryk Lubiana 10
3 Kuś Michał Lubiana8
4 Misiek Mariusz Recz 7
5 Jarzębiński Paweł Recz 6
6 Wejman Jakub Lubiana 5
7 Dziekoński Michał Pełczyce 4
8 Spychalski Michał Pełczyce 3
9 Kołda Rafał Pełczyce 2
10Kamionka Rafał Pełczyce 1


Wyniki poszczególnych biegów
Przedszkole i dorośli


Przedszkole - dziewczęta

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Kąkolewska Marta Będargowo 12
2 Leszkiewicz Oliwia Będargowo 10
3 Kostrzewska Aurelia Pełczyce 8
4 Krajewska Wiktoria Pełczyce 7
5 Puk Paula Będargowo 6
6 Kmet Zuzanna Pełczyce 5
7 Wojtal Magdalena Pełczyce 4
8 Łużyńska Weronika Police 3
9 Pal Hanna Pełczyce 2
10Szałapska Magdalena Pełczyce 1


Przedszkole - chłopcy

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Rajch Rafał Będargowo 12
2 Jabłoński Tomasz Będargowo 10
3 Banaszek Tymoteusz Pełczyce8
4 Niedźwiedź Roman Pełczyce 7
5 Nieruchaj Wojtek Pełczyce 6
6 Kostrzewski Kamil Pełczyce 5
7 Janusz Filip Pełczyce 4
8 Kozioł Mateusz Pełczyce 3
9 Wodyk Filip Pełczyce 2
10Walaszczyk Eryk Pełczyce 1


Dorośli - 30 lat i młodsi - Kobiety

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Wardulińska Katarzyna Recz 12
2 Świnka Agnieszka Pełczyce 10
3 8
4 7
5 6
6 5
7 4
8 3
9 2
10 1


Dorośli - 30 lat i młodsi - Mężczyźni

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Rzędkowski Damian Pełczyce 12
2 Biegalski Szymon Gorzów 10
3 Szymczyk Damian Pełczyce 8
4 Biegalski Matuesz 7
5 Pawlikowski Matuesz Lubiana 6
6 Małecki DanielPełczyce 5
7 Front Paweł Lubiana 4
8 Sztebner Karol Pełczyce 3
9 Maćkowiak Patryk Pełczyce 2
10Stefaniak Mariusz Choszczno 1


Dorośli - 30 lat i starsi - Kobiety

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Łużyńska Katarzyna Police 12
2 Kołodziej Aldona Pelczyce 10
3 Mazurkiewicz Renia Police 8
4 Majewska Dorota Pelczyce 7
5 Przybysz Anna Police 6
6 Dziuba Agnieszka 5
7 Dziekońska Marzena 4
8 3
9 2
10 1


Dorośli - 36 lat i starsi - Mężczyźni

MiejsceNazwisko i imię Szkoła Punkty
1 Łyżyński Tomasz Police 12
2 Demczur Jacek Recz 10
3 Waryszak Sławomir Police8
4 Kruk Łukasz Będargowiec 7
5 Czajkowski Marcin Pełczyce 6
6 Stocki Grzegorz Pełczyce 5
7 4
8 3
9 2
10 1




Klasyfikacja końcowa - szkoły podstawowe

LPKATEGORIA B
Ę
D
A
R
G
O
W
O
C
H
R
A
P
O
W
O
D
O
B
R
A
L
U
B
I
A
N
A
L
U
B
I
E
N
I
Ó
W
P
E
Ł
C
Z
Y
C
E
P
O
L
I
C
E
M
Y
Ś
L
I
B
Ó
R
Z
R
E
C
Z
B
A
R
L
I
N
E
K
1Dziewczęta kl.I 10 18 6 16 8
2Chłopcy kl.I 15 3 4 10 21 5
3Dziewczęta kl.II17 4 8 9 17 3
4Chłopcy kl.II14 12 4 13 3 12
5Dziewczęta kl.III4 5 5 15 16 13
6Chłopcy kl.III 25 7 26
7Dziewczęta kl.IV13 12 20 7 6
8Chłopcy kl.IV16 19 23
9Dziewczęta kl.V13 15 3 27
10Chłopcy kl.V32 12 12 2
11Dziewczęta kl.VI20 5 5 10 18
12Chłopcy kl.VI13 5 7 15 12 6
Suma punktów157 15 51 103 64 93 46 3 153 11
Miejsce w klasyfikacji drużynowej1 8 6 3 5 4 7 10 2 9




Klasyfikacja końcowa - gimnazja

LPKATEGORIA P
O
L
I
C
E
L
U
B
I
A
N
A
P
E
Ł
C
Z
Y
C
E
R
E
C
Z
C
H
O
S
Z
C
Z
N
O
1 Dziewczęta kl. I 10 7 14 198
2 Chłopcy kl. I 4 12 14 17 11
3 Dziewczęta kl. II 5 36 11 6
4 Chłopcy kl. II 9 19 28
5 Dziewczęta kl. III 3 12 25 18
6 Chłopcy kl. III 2310 1312
Suma punktów 14 59 105 113 55
Miejsce w klasyfikacji drużynowej 5 321 4

Foto

Wyświetleń strony: 3093
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce