|

XI Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

Rok szkolny: 2009/2010

W SP Zieleniewo 13 marca odbył się finałowy turniej XI Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych. Do finału zakwalifikowało się 36 zawodników, po 6 najlepszych w każdej kategorii wiekowej, wyłonionych w trakcie dwóch turniejów eliminacyjnych. W tegorocznej rywalizacji uczestniczyło około 100 dziewcząt i chłopców reprezentujących szkoły oraz kluby sportowe z terenu powiatu: SP Zamęcin, UKS Przekolno, LUKS Arabeska Pławno, UKS Iskra Łasko, SP Korytowo.

Ostateczne wyniki drużynowe:
1. SP Będargowo – 839 pkt. - opiekun Jacek Czaja
2. SP Pełczyce – 835,5 – Jerzy Urbanowicz
3. SP Zieleniewo – 665 – Edward Łukaszewicz
4. SP Łasko – 570 – Marek Szymanowski
5. UKS Ikar Korytowo – 507,5 – Jolanta Larsen
6. UKS Pełcz Pełczyce – 252
7. LPUKS Wiktoria Zieleniewo – 230
8. SP Korytowo – 190
9. UKS Iskra Łasko – 150
10. Przekolno – 120
11. LUKS Arabeska Pławno – 110
12. SP Zamęcin – 31

Wyniki końcowe w grach indywidualnych:
- kat. skrzat kl. I – II

Dziewczęta:
1. Wiktoria Majewska – SP Pełczyce
2. Patrycja Kroczyńska – UKS Ikar Korytowo
3. Daria Gajowska – UKS Ikar Korytowo
4. Natalia Uryszek – SP Będargowo
5. Nikola Bartczak – SP Będargowo
6. Beata Dam – SP Korytowo
Chłopcy:
1. Tomasz Czaja – SP Będargowo
2. Wojciech Kiełbasa - SP Pełczyce
3. Seweryn Misiak – SP Zieleniewo
4. Jakub Lisiński – Ikar Korytowo
5. Bartosz Szuster – SP Będargowo
6. Wiktor Kowalczyk – Kukwa – SP Łasko

- kat. kl. III – IV
Żaczki Dziewczęta:
1. Daria Kończalik – UKS Ikar Korytowo
2. Klaudia Przygońska – SP Łasko
3. Amanda Majewska – SP Pełczyce
4. Natalia Dobrowolska – SP Pełczyce
5. Sandra Michalak - SP Zieleniewo
6. Alicja Paś – SP Będargowo
Żak chłopcy:
1. Dawid Gryk – SP Zieleniewo
2. Andrzej Calak – SP Zieleniewo
3. Sebastian Muller – SP Będargowo
4. Bartosz Kulesza – SP Będargowo
5. Marcin Ziółkowski – SP Pełczyce
6. Kamil Michalak – SP Zieleniewo

- kat. kl. V – VI
Młodziczki dziewczęta:
1. Edyta Misiak – SP Zieleniewo
2. Agnieszka Calak – SP Zieleniewo
3. Dominika Kajetowska – LPUKS
Wiktoria Zieleniewo
4. Aleksandra Kozakiewicz- SP Będargowo
5. Jagoda Kudrewicz - SP Pełczyce
6. Joanna Radomiak – SP Będargowo
Młodziki chłopcy:
1. Michał Rajch – SP Będargowo
2. Kamil Dłużniewski – Pełczyce
3. Marcin Priem – SP Pełczyce
4. Maciej Kiełducki – SP Łasko
5. Krystian Kamuda – UKS Ikar Korytowo
6. Albert Kurlapski – SP Będargowo

Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali okazjonalne medale i pamiątkowe dyplomy Zespół SP Będargowo, który zajął miejsce I w klasyfikacji drużynowej nagrodzono pucharem Starosty Choszczeńskiego.

Za miejsca II i III zespoły SP Pełczyce i SP Zieleniewo zostały nagrodzone pucharami Wójta Gminy Bierzwnik

Za miejsca IV i V zespoły SP Łasko i UKS Ikar Korytwo zostały nagrodzone pucharami Dyrektora SP Zieleniewo.

Foto

Wyświetleń strony: 3680
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce