|

Regionalne mistrzostwa w drużynowym tenisie stołowym

Rok szkolny: 2009/2010

Dnia 5 marca 2010r. w Zespole Szkół w Pełczycach odbyły się regionalne mistrzostwa woj.zachodniopomorskiego szkół podstawowych w drużynowym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt wystąpiły następujące zespoły:
SP – 3 ZŁOCIENIEC
1. WOJTEWICZ MALWINA
2. POMIAN ANDZELINA
3.SZEMIEL JULIA
OPIEKUN: ALEKSANDER BURZYŃSKI

SP ZIELENIEWO
1.MISIAK EDYTA
2.CALAK AGNIESZKA
3.WĘGIELNIK ATIANA
OPIEKUNOWIE: ŁUKASZEWICZ EDWARD WŁODZIMIERZ WAJDA

SP DOBRA
1.SADOWSKA MILENA
2.ŚWIDERSKA ALEKSANDRA
OPIEKUN: JANUSZ ŁUKOMSKI

SP CZŁOPA
1.KRUSZEWSKA KORNELIA
2.MICHALSKA SANDRA
OPIEKUN: JERZY POGORZELSKI

SP SĄDÓW
1.KALINOWSKA OLIWIA
2.KUBIAK SAMANTA
OPIEKUN: KAZIMIERZ MATKOWSKI


W kategorii chłopców wystąpiły zespoły:
SP – 3 ZŁOCIENIEC
1.UDYCZ EDWIN
2.WOŁYNIEC FILIP
3.AKSAMIT SZYMON
OPIEKUN: ALEKSANDER BURZYŃSKI

SP CZŁOPA
1.DRABIŃSKI ADRIAN
2.SAWCZYSZYN PIOTR
OPIEKUN: JERZY POGORZELSKI

SP RESKO
1.KIJAK SEBASTIAN
2.OSTRYCHARCZYK BŁAŻEJ
OPIEKUN: DARIUSZ KĘSY

SP PEŁCZYCE
1.DŁUŻNIEWSKI KAMIL
2.PRIEM MARCIN
OPIEKUNOWIE: JERZY URBANOWICZ MARCIN SITARZ

SP CHLEBÓWKO
1.STACHOWICZ PRZEMYSŁAW
2.MAJDZIŃSKI KONRAD
OPIEKUN: ARTUR BURY


Po rozegraniu wszystkich spotkań (grano systemem każdy z każdym) klasyfikacja w kategorii dziewcząt przedstawia się następująco:

SZKOŁAPUNKTYSETY
1. ZŁOCIENIEC812 : 1
2. ZIELENIEWO710 : 3
3. DOBRA66 : 8
4. CZLOPA54 : 11
5. SĄDÓW43 : 12


Natomiast w kategorii chłopców:
SZKOŁAPUNKTYSETY
1. ZŁOCIENIEC812 : 0
2. CZŁOPA67 : 6
3. RESKO68 : 9
4. PEŁCZYCE66 : 8
5. CHLEBÓWKO42 : 12


Zespoły (dziewcząt i chłopców), które zajęły miejsca I nagrodzono pucharami Przewodniczącego Rady Powiatu pana STANISŁAWA DYCHY.

Za miejsca II i III zespoły zostały nagrodzone pucharami Starosty Choszczeńskiego pana ROMANA LUBINIECKIEGO.

Za miejsca IV i V zespoły zostały nagrodzone pucharami V-CE STAROSTY CHOSZCZĘŃSKIEGO pana Lesława Śliżewskiego.

Zespoły (dziewcząt i chłopców), które zajęły miejsca I i II będą reprezentowały nasz region w finale wojewódzkim.

Zawody zostały bardzo sprawnie przeprowadzone przy udziale sędziów stolikowych (uczniowie ZS w Pełczycach):
1. Konrada Kulety
2. Adriana Złotowskiego
3. Łukasza Dłużniewskiego
4. Patryka Hładuniuka

Sędzią głównym był zarazem współorganizator zawodów p. Jerzy Urbanowicz.
Funkcję sędziego kwalifikatora pełnił pan Włodzimierz Wajda.
Zawody fotograficznie dokumentował Jakub Kwietko.
Całą imprezę sportową otworzył i zamknął dyrektor ZS w Pełczycach pan mgr inż. Józef Piotrowski.
Wszystkim uczestnikom i opiekunom UKS „PEŁCZ” PEŁCZYCE zapewnił napoje i poczęstunek.

Foto

Wyświetleń strony: 2595
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce