|

WYRÓŻNIENI W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Rok szkolny: 2009/2010

KLASA I

1. Aleksander Grygier
2. Jakub Jagiełło
3. Julia Kaźmierczak
4. Oliwia Lachowska
5. Jakub Lipiński
6. Martyna Malicka
7. Anna Małecka
8. Julia Matyja
9. Zuzanna Odachowska
10. Antoni Sowiński

KLASA II A

1. Wojciech Kiełbasa
2. Kacper Maćkowiak
3. Honorata Roszak
4. Weronika Roszak
5. Karolina Serafin

KLASA II B

1. Alan Augustynowicz
2. Tomasz Czaja
3. Wiktoria Majewska
4. Szymon Tyszkiewicz

KLASA III

1. Kacper Buszkiewicz
2. Eryk Franek
3. Julia Kapela
4. Kacper Kniaziewicz
5. Kacper Lewandowski
6. Marta Maćkała
7. Mateusz Pyłypońko
8. Zuzanna Sitasz

Klasa IV

Lp. Imię i nazwisko Średnia ocen Zachowanie
1. Amanda Majewska 5,18 wzorowe
2. Zuzanna Maćkowiak 5,09 wzorowe
3. Oliwia Spolankiewicz 5,09 wzorowe
4. Kacper Frąckiewicz 5,00 wzorowe
5. Nicola Rożek 5,00 wzorowe
6. Nicola Weselska5,00 wzorowe
7. Martyna Sitek 4,91 wzorowe
8. Magdalena Złota 4,91 wzorowe
9. Tomasz Baniewski 4,82 bardzo dobre
10. Janusz Baran 4,82 bardzo dobre
11. Natalia Mikulska 4,82 wzorowe
12. Zuzanna Skiba 4,82 bardzo dobre
13. Marcin Ziółkowski 4,82 bardzo dobre


Klasa V A

Lp. Imię i nazwisko Średnia ocen Zachowanie
1. Jakub Piszczał 5,18 wzorowe
2. Aleksandra Byczek 4,91 bardzo dobre
3. Kamil Dłużniewski 4,91 bardzo dobre
4. Jagoda Kudrewicz 4,91 wzorowe
5. Laura Górecka 4,82 bardzo dobre
6. Kamil Januszke 4,82bardzo dobre


Klasa V B

Lp. Imię i nazwisko Średnia ocen Zachowanie
1. Paulina Janus 5,00wzorowe
2. Krzysztof Kancelarczyk 5,00bardzo dobre
3. Estera Kotala 5,00bardzo dobre
4. Natalia Cybulska 4,82 bardzo dobre


Klasa VI A

Lp. Imię i nazwisko Średnia ocen Zachowanie
1. Sławomir Zieliński 5,82 wzorowe
2. Tomasz Burda 5,73 wzorowe
3. Szymon Januszke 5,27 bardzo dobre
4. Agnieszka Cybulska 5,00 bardzo dobre
5. Nikola Mazur 4,91 bardzo dobre
6. Kuba Żabierek 4,82 wzorowe
7. Weronika Szulc 4,81 bardzo dobre


Klasa VI B

Lp. Imię i nazwisko Średnia ocen Zachowanie
1. Sandra Daszykowska5,09 wzorowe
2. Karina Michalak 5,00 wzorowe
3. Klaudia Tyszkiewicz 5,00 wzorowe


UCZNIOWIE, KTÓRZY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010 NIE OPUŚCILI ANI JEDNEGO DNIA ZAJĘĆ LEKCYJNYCH

1. Wiktoria Majewska – kl. II B
2. Alan Augustynowicz – kl. II B
3. Magdalena Rzędkowska – kl. IV
4. Marcin Ziółkowski – kl. IV
5. Kacper Gibowski – V A

Wyświetleń strony: 1609
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce