|

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

Rok szkolny: 2011/2012

Osiągnięcia Przedmiotowe uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Chochlik
laureat
Worach Wanda
Potocka Małgorzata
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Aleksander Grygier
wyróżnienie
Worach Wanda
Potocka Małgorzata
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Jakub Lipiński
wyróżnienie
Worach Wanda
Potocka Małgorzata
Powiatowy Konkurs o nagrodę "Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.05.12 r.
Krzysztof Wodonos
laureat
Worach Wanda
Potocka Małgorzata
VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
29.05.12 r.
Kacper Kniaziewicz
II miejsce
Jagiełło Barbara
XII Edycja Konkursu z Edukacji Regionalnej "Moja Mała Ojczyzna. Moja Miejscowość, mój region" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
25.05.12 r.
Aleksandra Byczek
finalista
Judyta Czechowska
IV Powiatowy konkurs mitologiczny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
31.05.12 r.
Szkoła Podstawowa
laureat
Małgorzata Kaczmarek-Wodonos


Mały konkurs recytatorski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.03.2012 r.
laureat
Antoni Sowiński
M. Potocka


Mały konkurs recytatorski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
15.03.2012 r.
wyróżnienie
Magdalena Wojtal
T. Olech


Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
18 listopada 2011
Maćkowiak Zuzanna
Weselska Nikola
finalista
B. Kwiatkowski
A. Aksamit-Sowińska

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Mnie ta ziemia od innych droższa" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
2 grudnia 2011
Amanda Majewska
wyróżnienie
B. Kurak

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Mnie ta ziemia od innych droższa" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
2 grudnia 2011
Oliwia Spolankiewicz
I miejsce
B. Kurak

Osiągnięcia Artystyczne uczniów
w roku szkolnym 2011/2012

II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Warszawa
22.06.12 r.
Antoni Sowiński
wyróżnienie
Potocka Małgorzata
Przegląd Powiatowy Amatorskiego Ruchu Artystycznego Konfrontacje Zespołów Tanecznych Choszczno 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.05.12 r.
Top Dance II
wyróżnienie
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Top Dance II
II miejsce
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Top Dance II
wyróżnienie
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Janusz Baran
Malwina Nowak
wyróżnienie
M. Luisetto
V Ogólnopolski Festiwal Tańca Lębork 2012 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lębork
27.04.12 r.
Oliwia Spolankiewicz
VII miejsce
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Michał Panowicz
II miejsce
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Magdalena Złota
III miejsce
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Top Dance II
wyróżnienie
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Top Dance II
wyróżnienie
M. Luisetto
II Turinej Tańca Nowoczesnego "Keepart 2012" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
21.04.2012 r.
Top Dance Juniorzy
wyróżnienie
M. Luisetto
konkurs plastyczny "Wiosna w lesie" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
16.06.12 r.
Zofia Bil
III miejsca
Olech Teresa
Mały Konkurs Recytatorski ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
13.04.12 r.
Antoni Sowiński
wyróżnienie
Potocka Małgorzata
Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej Eliminacje Powiatowe ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
21.04.12 r.
Akord
wyróżnienie
Katarzyna Zduńczyk
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Koszalin
2012 r.
Amanda Majewska
wyróżnienie
Katarzyna Zduńczyk
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "Bezpiecznie na wsi - czy upadek to przypadek?" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Koszalin
2012 r.
Antoni Sowiński
I miejsce
Potocka Małgorzata
Konkurs Kolęd ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
13.01.12 r.
Kacper Kniaziewicz
wyróżnienie
K. Zduńczyk

Konkurs Kolęd ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
13.01.12 r.
Zuzanna Sitarz
wyróżnienie
K. Zduńczyk

XI ogólnopolskie konfrontacje zespołów tanecznych ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bydgoszcz
17.12.2011
Top Dance 2
wyróżnienie
M. Luisetto

IV Turniej Tańca towarzyskiego i nowoczesnego o Puchat Baszty Pyrzyckiej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
22.10.11 r.
Top Dance Juniaorzy
wyróżnienie
M. Luisetto

IV Turniej Tańca towarzyskiego i nowoczesnego o Puchat Baszty Pyrzyckiej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
22.10.11 r.
mini Top Dance
wyróżnienie
M. Luisetto

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Warszawa
29 września
Amanda Majewska
wyróżnienie
K. Zduńczyk

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Koszalin
2 czerwca 2011 r.
Kacper Lewandowski
wyróżnienie
K. Zduńczyk

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi" ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Koszalin
2 czerwca 2011 r.
Amanda Majewska
I miejsce
K. Zduńczyk

Wyświetleń strony: 1471
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce