|

DRUŻYNOWY TURNIEJ UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI

Rok szkolny: 2011/2012

Miedzyzdroje , 6 listopad 2011 r.
6 listopada w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się Finał Wojewódzkiego Drużynowego Turnieju UKS o Puchar Ministra Sportu i Turystyki w kat. żaków, żaczek, młodzików. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze .
Wiktoria Majewska razem z Marleną Maćkałą zajęły II miejsce tak samo jak Tomasz Czaja z Wojtkiem Kiełbasą w kategorii żaków i żaczek. W starszej kategorii Młodziczka Magdalena Złota z M. Rzędkowską zajęły III miejsce ,lecz nie dostały się do półfinału ogólnopolskiego, gdyż tylko dwa pierwsze miejsca miały szansę na grę dalej.


Sianów, 20 listopad 2011 r.

W niedzielę 20 listopada obie drużyny wyruszyły do Sianowa na podbój Pomorza. W turnieju wzięły udział drużyny z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. . Niestety nasi zawodnicy musieli uznać lepszą grę innych ekip i nie dostali się do finału
ogólnopolskiego. Ich miejsca to dziewczęta VII, a chłopcy V. Jednak cieszy nas to, że mamy tak utalentowanych zawodników, którzy mierzą się z najlepszymi w Polsce drużynami.

Obecnie w naszej szkole są do dyspozycji uczniów, oprócz kilku stołów rozstawionych na korytarzach, trzy maszyny treningowe do tenisa stołowego. Dlatego też zapraszamy wszystkich chętnych do gry w tenisa. Nie trzeba mieć drugiego zawodnika, aby poćwiczyć.
Mamy nadzieję, że wyrosną z nich wielcy zawodnicy. Zapraszamy.
Wiktoria Majewska

Wyświetleń strony: 1305
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce