|

Przedstawienie

Rok szkolny: 2011/2012

Dnia 15 maja 2012r. uczniowie klas I-VI, pracownicy szkoły oraz rodzice obejrzeli przedstawienie pt. ,,Chcesz być zdrowy – szanuj świat”, zaprezentowane przez uczniów klasy I a i II pod kierunkiem pani Marioli Tyrpy i Teresy Olech.
Uczniowie z klasy I a pięknie recytowali wiersze, przypominając wszystkim o tym, jak należy zachowywać się w lesie i że musimy dbać o nasze środowisko. Musimy chronić przyrodę, być przyjaciółmi zwierząt i roślin. Zachęcali nas abyśmy dołączyli do przyjaciół Ziemi – ekologów i wspólnie z nimi walczyli o nasz dom.
Uczniowie klasy II przedstawili scenkę ,,Żeby zdrowym być…”, w której zachęcali do prowadzenia zdrowego trybu życia, codziennego mycia ciała, spożywania owoców i warzyw i aktywnego spędzania czasu wolnego.
Gościnnie w przedstawieniu wystąpiły dziewczynki z klasy VI – Magdalena Złota, Zuzanna Maćkowiak i Nikola Rożek, wykonując piękny taniec do piosenki ,,Fairytale” Alexandra Rybaka.
Na zakończenie pan dyrektor Józef Piotrowski podziękował młodym aktorom i paniom, które przygotowały przedstawienie .Powiedział, że była to dobra lekcja na temat tego, jak dbać o zdrowie i nasze środowisko, zgodnie z hasłem ,,Chcesz być zdrowy- szanuj świat”. Podziękował również rodzicom, że tak licznie przybyli zobaczyć występy swoich dzieci.
Wszystkim bardzo podobało się przedstawienie, co wyrazili gromkimi brawami.
M. Tyrpa i T. Olech

Foto

Wyświetleń strony: 1043
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce