|

TENIS STOŁOWY

Rok szkolny: 2011/2012

10 marca 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli Otwartych Mistrzostwach Choszczna w Tenisie Stołowym zorganizowanym przez Centrum Rekreacyjno- Sportowe. Zawody odbyły się w nowej hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie przy ulicy Chrobrego. Na liście startowej było powyżej 140 uczestników z Pełczyc, Choszczna, Pławna, Suliszewa, korytowa, Dolic, Łaska, Bierzwnika, Radunia, Będargowa, Zieleniewa, Dolic, korytowa, Gryfina, Stargardu Szczecińskiego, Barlinka, Stradzewa. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze się spisali. W poszczególnych kategoriach najlepsze miejsca zajęli
Kl. I-II Libor Kinga I miejsce
Kl. III- IV Majewska Wiktoria i Kiełbasa Wojtek I miejsce
Małecka Kinga i Czaja Tomasz II miejsce
Kl. V-VI Złota Magda i Kiełbasa Wojtek I miejsce
Majewska Amanda II miejsce
Priem Angelika III miejsce.
Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy . Gratulujemy.

13 marca 2012 r. do Międzyzdrojów pojechała drużyna dziewcząt w składzie siostry Majewskie i Magda Złota na finał wojewódzki. Nasze zawodniczki zajęły IV miejsce i niestety nie zakwalifikowały się do finału ogólnopolskiego.

19 kwietnia 2012 r. w hali sportowej im. A. Grubby w Międzyzdrojach został rozegrany VI Memoriał im. Andrzeja Grubby. Patronat nad imprezą objęła żona słynnego pingpongisty. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Wiktoria Majewska, Wojtek Kiełbasa i Janusz Baran. Każdy z nich pracował na wspólny sukces oraz indywidualnie. Wiktoria miała szanse zostać najlepszą zawodniczka memoriału, niestety jednym setem przegrała ze znaną jej Weroniką Zygan, z którą spotkała się na Ogólnopolskim Turnieju tenisa Stołowego w Olkuszu. Nasza drużyna zajęła 7 miejsce w tym turnieju. Ale zawsze watro jeździć i walczyć.