|

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MAT 2013

Rok szkolny: 2012/2013

Ruszyła XIV – edycja ogólnopolskiego konkursu matematycznego MAT 2013! W tym roku konkurs był organizowany w ramach projektu edukacyjnego Łowimy Talenty 2012/13, któremu patronowały Politechnika Wrocławska, Wrocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.
Organizatorzy zachęcali do uczestnictwa ambitną młodzież, która miała ochotę porównać swoją wiedzę i umiejętności w konkursie wyróżniającym się wysokim poziomem merytorycznym i oryginalną problematyką w skali ogólnopolskiej.
Z uwagi na to, że arkusze konkursowe były w postaci testu wielokrotnego wyboru, konkurs należał do kategorii bardzo trudnych. Mimo tego śmiałków z naszej szkoły nie brakowało!
Dnia 10 stycznia 2013r. o godzinie 13:00 do niezłej gimnastyki mózgu zasiadło 29 uczniów naszej szkoły, w tym 8 uczniów gimnazjum i aż 21 uczniów szkoły podstawowej!
Dwóch uczniów z naszego gimnazjum: Sławomir Zieliński i Szymon Januszke otrzymało dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie. Gratulujemy!
Uczniom ze szkoły podstawowej nie udało się zdobyć nagród, warto jednak nadmienić, że w tym konkursie startowali po raz pierwszy. Na wyróżnienie zasługują najlepsi z nich w swojej kategorii, którym zabrakło niewiele punktów do wyróżnienia:
Antoni Sowiński z klasy IV
Wiktoria Majewska z klasy V
Eryk Franek z klasy VI.
Gratulujemy!
Szkolni organizatorzy
A. Aksamit – Sowińska i P. Ziemlewski

Foto

Wyświetleń strony: 1029
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce