|

Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Rok szkolny: 2012/2013

Dnia 2.10.2012 r. na stadionie miejskim w Pełczycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum. Łącznie w imprezie wystartowało 25 zespołów dziewcząt i chłopców.7 zespołów chłopięcych i tyle samo dziewczęcych w szkole podstawowej oraz 5 zespołów chłopców w gimnazjum i 6 w kategorii dziewcząt. Trasa była dość wymagająca dla zawodników, co było widać na ich twarzach gdy kończyli swój bieg. Przy pięknej, słonecznej pogodzie nie brakowało emocji na trasie biegu. Zespół "SP PEŁCZYCE" w kategorii dziewcząt zajął III miejsce w składzie: Priem Andżelika, Majewska Wiktoria, Śmigasiewicz Katarzyna, Malicka Martyna, Kapela Julia, Gawlik Martyna, Maćkała Marta, Przybylska Wiktoria, kaźmierczak Julia oraz Kołodziej Nikola.
W kategorii chłopców nasz zespół zajął V miejsce w składzie: Kiełbasa Wojciech, Golański Marcin, Sowiński Antoni, Jóźwiak Michał, Sadłowski Tomasz, Czaja Tomasz, Priem Tomasz, Paczos Bartek, Franek Eryk oraz Sulowski Norbert.
Warto nadmienić, że w tym trudnym biegu tylko zwycięzki zespół będzie reprezentował powiat choszczeński w finale wojewódzkim, a będą to drużyny chłopców i dziewcząt z SP 3 Choszczno.
Życzymy im powodzenia i dużo sił w nogach.

Marcin Sitarz
Foto: Kuba Żabierek

Foto

Wyświetleń strony: 1226
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce