|

Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

Rok szkolny: 2012/2013

Dnia 22 listopada w Korytowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju kl. V dziewcząt i chłopców. W turnieju tym wzięły udział nasze reprezentacje. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Nikola Kołodziej, Wiktoria Majewska, Wiktoria Przybylska, Honorata Roszak, Julia Kaźmierczak oraz Martyna Malicka.
W turnieju brały udział zespoły z Korytowa, Sławęcina, Będargowa, i Pełczyc. Mecz były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu 3 spotkań w grupie nasze dziewczyny okazały się najlepsze wygrywając cały turniej. Choć trzy zespoły w grupie miały po 6 pkt. to ostatecznie o kolejności miejsc zadecydowała liczba zdobytych bramek, a nasze dziewczęta okazały się najbardziej skuteczne.
Chłopcy rozgrywając mecze w grupie z tymi samymi zespołami co dziewczęta zajęli również I miejsce, choć warto nadmienić, że to zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Przegrywając w decydującym meczu z Będargowem już 2:0 potrafili się zmobilizować i zremisować 2:2. Wyrównującą bramkę nasi chłopcy strzelili 4 sek. przed końcem meczu. Końcowy remis dał im zwycięstwo w całym turnieju.
Chłopcy wystąpili w składzie: Alan Augustynowicz, Wojtek Kiełbasa, Szymon Tyszkiewicz, Tomek Czaja, Tomek Serafin, Tomek Sadłowski oraz Bartek Paczos

Foto

Wyświetleń strony: 1209
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce