|

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

Rok szkolny: 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Ogólnoposlski Festiwal Piosenki o zdrowiu - etap powiatowy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
12.05.2011 r.
Sitasz Zuzanna
Sitek Martyna
Złota Magdanela
Kotala Estera
I miejsce
Zduńczyk K.
Szczecin
24.05.2011 r.
Sitasz Zuzanna
Sitek Martyna
Złota Magdanela
Kotala Estera
wyróżnienie
K. Zduńczyk




Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART kategoria:formacje street dance 11-15 lat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
7.05.2011 r>
Top Dance II UKS dance Pełczyce
III miejsce
Luisetto M.




Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART kategoria:formacje jazz modern 11-15 lat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Dębno
7.05.2011 r>
Top Dance II UKS dance Pełczyce
III miejsce
Luisetto M.




VIII Nowogardzkie Spotkania taneczne o puchar burmistrza Nowogardu ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowogard
3.04.2011 r.
Top Dance II
wyróżnienie
Luisetto M.




VIII Nowogardzkie Spotkania taneczne o puchar burmistrza Nowogardu ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Nowogard
3.04.2011 r.
Top Dance Juniorzy
III miejsce
Luisetto M.




XVI Festiwal Pieśni Religijnej Pełczyce 2010 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
27.11.2010 r.
Zuzanna Sitasz
I miejsce
K. Zduńczyk




OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011



"Spotkanie ze św. Markiem" - Archidiecezjalny konkurs biblijny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Szczecin
12.04.2011 r.
Jagoda Kudrewicz
Mateusz Sabala
Aleksandra Byczek
finaliści
Jagiełło B.



Powiatowy Konkurs Ortograficzny ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
10.05.2011 r.
Aleksandra Byczek
III miejsce
Sitasz A.



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


Powiatowy Konkurs w okazjii Światowego Dnia Ochrony Środowiska ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
4.04.2011 r.
Jakub Piszczał
Kamil Januszka
Wiktoria Pikulska
IV miejsce
Kwiatkowski B.



XIII bieg Bursztynowy im. Wojciecha Eckerta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
28.05.2011 r.
Sp Pełczyce
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym kategoria chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
9.05.2011 r.
Sp Pełczyce
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Mistrzostwa Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym kategoria dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
9.05.2011 r.
Sp Pełczyce
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



V memoriał Andrzeja Grubby ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
9.05.2011 r.
Sp Pełczyce
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Magdalena Rzędkowska
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Adrian Kaczmarek
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Eryk Franek
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Katarzyna Śmigasiewicz
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XXX jubileuszowe biegi uliczne z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Recz
29.04.2011 r.
Bartosz Paczos
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Kamil Golański
VII miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Jonatan Masak
X miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Amanda Majewska
VII miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Magdalena Rzędkowska
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Julia Kapela
VII miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Andżelika Priem
VI miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Katarzyna Śmigasiewicz
VII miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Wiktoria Majewska
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Bartosz Paczos
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Martyna Malicka
IX miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Antoni Sowiński
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



XIV Biegi uliczne 2011 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Drawno
6.05.2011 r.
Tymoteusz Banaszak
VI miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w mini piłce nożnej dziwcząt w ramach igrzysk młodzieży szkolnej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Chrapowo
5.05.2011 r.
Sp Pełczyce
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Turniej minitenisa stołowego chłopców SP ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Turniej minitenisa stołowego dziewcząt SP ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Bieg dziewcząt klas III-IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Andżelika Priem
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Bieg dziewcząt klas V-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Amanda Majewska
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Konkurs wiedzy o sporcie "Być dobrym isprawidliwym" sylwetka Adama Małysza ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Martyna Sitek
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Konkurs wiedzy o sporcie "Być dobrym isprawidliwym" sylwetka Adama Małysza ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.05.2011 r.
Jakub Piszczał
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 1000 m rocz. 1998 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Paweł Trzyński
VI miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 1000 m rocz. 1999 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Adrian Kaczmarek
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 800 m rocz. 2000 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Eryk Franek
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 400 m rocz. 2003 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Tymoteusz Banaszak
VI miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 500 m rocz. 2001 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 500 m rocz. 2001 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



40. Biegi Gryfitów na 500 m rocz. 2001 ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pyrzyce
9.04.2011 r.
Katarzyna Śmigasiewicz
I miejsce
Zielińska W.



Finał wojewódzki II ogólnopolskiego feltiwalu tenisa stołowego dzieci w kategorii chłopców kl. IV - VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.04.2011 r.
Marcin Priem
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Finał wojewódzki II ogólnopolskiego feltiwalu tenisa stołowego dzieci w kategorii chłopców kl. IV - VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.04.2011 r.
Kamil Dłużniewski
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Finał wojewódzki II ogólnopolskiego feltiwalu tenisa stołowego dzieci w kategorii chłopców kl. I - III ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.04.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.



Finał wojewódzki II ogólnopolskiego feltiwalu tenisa stołowego dzieci w kategorii dziewcząt kl. I - III ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
2.04.2011 r.
Wiktoria Majewska
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy V - VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Dłużniewski Kamil
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy V - VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Kudrewicz Jagoda
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy V - VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Priem Marcin
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy III - IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Kiełbasa Wojciech
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy III - IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Maćkała Marta
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy III - IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Priem Andżelika
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Otwarte Mistrzowtwa Choszczna w Tenisie Stołowym karegorii szkół podsawowych klasy III - IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
26.03.2011 r.
Majewska Wiktoria
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym drużynowym - chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
22.02.2011 r.
SP Pełczyce
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzoswka Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
SP Pełczyce
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Młodziczki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Rzędkowksa Magdalena
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Młodziczki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Kudrewicz Jagoda
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Młodzicy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Priem Marcin
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Młodzicy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Dłużniewski Kamil
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Żak ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Kiełbasa Wojciech
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Żak ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Kiełbasa Wojciech
V miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Żak ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Janusz Baran
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Żaczek ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Priem Andżelika
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.


X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Żaczek ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Majewska Wiktoria
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Skrzat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Sowiński Antoni
IV miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Skrzat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Maćkała Marlena
III miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Skrzat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Małecka Kinga
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




X indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kategoria Skrzat ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
19.02.2011 r.
Kaźmierczak Julia
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Klasa IV kategoria chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
15.03.2011 r.
Szkoła Podstawowa Pełczyce
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Klasa IV kategoria chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
15.03.2011 r.
Szkoła Podstawowa Pełczyce
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Klasa IV kategoria Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
15.03.2011 r.
Szkoła Podstawowa Pełczyce
I miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




Mistrzostwa Powiatu w Mini-piłce Siatkowej Klasa V kategoria Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
9.03.2011 r.
Szkoła Podstawowa Pełczyce
II miejsce
Urbanowicz J.
Sitarz M.




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Kamil Dłużniewski
III miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Marcin Priem
II miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Jagoda Kudrewicz
II miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Janusz Baran
III miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Andżelika Priem
II miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Antoni Sowiński
III miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Julia Kaźmierczak
II miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




X Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
22.01.2011 r.
Marlena Maćkała
I miejsce
J.Urbanowicz
M. Sitarz




Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym klasy IV-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
4.12.2010 r.
Kamil Dłużniewski
II miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym klasy IV-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
4.12.2010 r.
Marcin Priem
III miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym klasy I-III ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
4.12.2010 r.
Tomasz Czaja
I miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym klasy I-III ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
4.12.2010 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym klasy I-III ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
4.12.2010 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
3.12.2010r.
Sp Pełczyce Dziewczęta
III miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Drużynowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
3.12.2010r.
Sp Pełczyce Chłopcy
I miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy V-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Magdalena Rzędkowska
III miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy V-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Kamil Dłużniewski
II miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy V-VI ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Marcin Priem
I miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy III-IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Andżelika Priem
II miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy III-IV ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy I-II ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Kinga Małecka
III miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy I-II ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Julia Kaźmierczak
II miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Turniej Tenisa Stołowego Klasy I-II ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.11.2010r.
Marlena Maćkała
I miejsce
J. Urbanowicz M.Sitarz




Sztafetowe biegi przełajowe Kategoria Chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.10.2010r.
Szkoła Podstawowa w Pełczycach
IV miejsce
J. Urbanowicz




XXXI Jesienne Biegi Leśne ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Barlinek
2.10.2010r.
Antoni Sowiński
II miejsce
J. Urbanowicz




Dyużynowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych o puchar PZTS w Tenisie Stołowym Kategoria: Młodziczek ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Wierzbięcin
17.10.2010r.
UKS Pełcz Pełczyce
I miejsce

J. Urbanowicz




Dyużynowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych o puchar PZTS w Tenisie Stołowym Kategoria: Żaczek Dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Wierzbięcin
17.10.2010r.
UKS Pełcz Pełczyce
I miejsce

J. Urbanowicz




Dyużynowy Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych o puchar PZTS w Tenisie Stołowym Kategoria: Żaczek Chłopcy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Wierzbięcin
17.10.2010r.
UKS Pełcz Pełczyce
III miejsce

J. Urbanowicz











Strona główna
Zdjęcia
Wyświetleń strony: 1588
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce