|

Plan lekcji





Plan lekcji na I semestr roku szkolnego 2017/2018!!!


>>>>>Plan Lekcji<<<<<

Uwaga! Plan lekcji podany w formie programu zawiera wszystkie klasy szkoły podstawowej i gimnazjum. Aby sprawdzić swoją klasę należy wybrać ją wcześniej z listy po lewej stronie. Dodatkowo można wybrać plan ogólny dla wszystkich klas.

Dzwonki


0. lekcja 7.10 - 7.55
1. lekcja 8.00 - 8.45
2. lekcja 8.55 - 9.40
3. lekcja 9.50 - 10.35
4. lekcja 10.45 - 11.30
5. lekcja 11.50 - 12.35
6. lekcja 12.50 - 13.35
7. lekcja 13.45 - 14.30
8. lekcja 14.40 - 15.25


Zajęcia pozalekcyjne dla Zespołu Szkół w Pełczycach:


TOP DANCE 2012/2013

- szkoła podstawowa

poniedziałek

15.00 - 16.00 Mini Top Dance
16.15 - 17.45 Top Dance Juniorzy
18.00 - 19.30 fitness dla rodziców

środa

15.00 - 16.00 Mini Top Dance
16.15 - 17.45 Top Dance II
18.00 - 19.30 Top Dance I

piątek

14.00 - 15.00 soliści/ duety/mini formacje
15.00 - 16.30 Top Dance Juniorzy
16.30 - 18.00 Top Dance II
18.00 - 19.30 Top Dance I

ARTYSTYCZNE

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
zespół wokalny wtorek
czwartek
14:30 – 15:15 Katarzyna Zduńczyk
koło plastyczne
(gimnazjum)
piątek 12:50 – 13:35 Katarzyna Zduńczyk
koło plastyczne
sp
wtorek 12:50 – 13:35
13:45 – 14:30
Arleta Klich
koło plastyczne
sp
poniedziałek
( co drugi tydzień)
12:50: 14:30 Mariola Tyrpa
koło teatralne
„Alibaśki”
piątek 13:45 – 14:30 Barbara Jagiełło
Alina Sitasz
Kółko origami piątek 14:40 - 15:25 Katarzyna Śliczniak


SPORTOWE

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
SKS- chłopcy środa 07:15 – 08:00 Michał Diaków
SKS poniedziałek 14:30 – 16:00 Jerzy Urbanowicz
SKS czwartek 13:45 – 14:30 Grażyna Karpienia
SKS poniedziałek
środa
15:30 – 17:00
14:30 – 16:00
Marcin Sitarz
Gimnastyka usprawniającaśroda 13:45 – 14:30 Grażyna Karpienia


PRZEDMIOTOWE

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
koło polonistyczne
(IIc, IIIc)
piątek 12:50 – 13:35 Edyta Smulczyńska
koło matematyczne,
zajęcia wyrównawcze
wtorek 12:50 – 13:35
13:45 – 14:30
Agnieszka Aksamit - Sowińska
koło historyczne czwartek 14:30 – 15:15 Judyta Czechowska
kółko z j. niemieckiego wtorek 14:30 – 15:15 Alicja Filiks
koło informatyczne poniedziałek 13:45 – 14:30 Paweł Gauden
koło przyrodnicze poniedziałek 13:45 – 14:30 Bogdan Kwiatkowski


KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
kółko szachowe czwartek 14:40 – 15:25 Alicja Burda


KONSULTACJE

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
matematyka czwartek 13:35 – 14:20 Paweł Ziemlewski
matematyka piątek 7:30 – 8:00 Mariola Kropińska
chemia piątek 13:30 -14:15 Elżbieta Piotrowska
biologia/przyroda poniedziałek 13:30- 14:15 Grażyna Łyszyk
przyroda wtorek 7:10 – 7:55 Bogdan Kwiatkowski
geografia poniedziałek 13:30 – 14:15 Bogdan Kwiatkowski
fizyka czwartek 13:45 – 14:30 Katarzyna Jaszczak
j. polski wtorek 14:30- 15:30 Małgorzata Kaczmarek-Wodonos
WOS wtorek14:30- 15:30 Mirosław Musik
Przygotowanie do sprawdzianu
po VI klasie SP
poniedziałek 13:45 – 14:30 Bożena Kurak
Przygotowanie do sprawdzianu
po VI klasie SP
środa 12:50 – 13:35 Wanda Worach
Przygotowanie do sprawdzianu
po VI klasie SP
(dla klasy V)
czwartek 14:30 – 15:15 Anna Sieniawska
j. angielski czwartek 13:45 – 14:30 Andrzej Śliczniak
j. angielski czwartek 12:40 – 13:25 Magdalena Więsko
Przygotowanie do
konkursów religijnych
wtorek 7:30 – 8:00 Barbara Jagiełło


ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Rodzaj zajęćDzieńGodzinyProwadzący
j. polski – kl. II b czwartek 12:30 – 13:45 Aneta Pałgan
klasa II a środa 11:50 – 12:35 Wioletta Zielińska
matematyka czwartek13:40 – 14:30Mariola Kropińska


ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE

Miejsce prowadzenia zajęćDzieńGodzinyProwadzący
Klasa 18 SP środa12:50 – 13:35 Małgorzata Potocka
Klasa 16 SP środa 13:45 – 14:30 Elżbieta Urbanowicz


Wyświetleń strony: 22878
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce