|

Sport


Osiągnięcia Sportowe uczniów
w roku szkolnym 2012/2013

Pełczyce
18.05.13 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz
XV Bieg Bursztynowy im. Wojciecha Eckerta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun

Klasyfukacja Ogólna VII Parafiady Regionalnej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
SP Pełczyce
III miejsce
J. Urbanowicz
Biegna 100m Powiatowe zawody L.a Biegajmy razem ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY


Turniej Dwójek siatkarskich VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Antoni Sowiński
I miejsce
J. Urbanowicz
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz

Bieg na 50m Powiatowe zawody L.a Biegajmy razem ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Barbara Sowińska
II miejsce
J. Urbanowicz

Biegna 100m Powiatowe zawody L.a Biegajmy razem ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Antoni Sowiński
I miejsce
J. Urbanowicz

Konkurs Wiedzy: turniej tenisa stołowego VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Andżelika Priem
II miejsce
J. Urbanowicz

Konkurs Wiedzy: turniej tenisa stołowego VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz

Konkurs Wiedzy: mistrzowie sportu - Robert Kubica VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Kacper Kniaziewicz
II miejsce
J. Urbanowicz

Konkurs Wiedzy: Bierzwnik, Jego historia, sport i kultura VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
J. Urbanowicz

Konkurs Wiedzy: Bierzwnik, Jego historia, sport i kultura VII Parafiada Regionalna ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
27.04.2013 r.
Julia Kapela
I miejsce
J. Urbanowicz

Otwarte Mistrzostwa Choszczna w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.13 r.
Tomasz Czaja
II miejsce
J. Urbanowicz

Otwarte Mistrzostwa Choszczna w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.13 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
20.03.2013 r.
SP Pełczyce
V miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej SP ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
15.03.2013 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Alex Łuciów
III miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Barbara Sowińska
III miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Filip Kalinowski
II miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Julia Kapela
IV miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Anika Michalak
IV miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Kinga Libor
V miejsce
J. Urbanowicz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Tomasz Czaja
VI miejsce
M. Sitarz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Marlena Maćkała
IV miejsce
M. Sitarz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Kinga Małecka
III miejsce
M. Sitarz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
Martyna Malicka
I miejsce
M. Sitarz

XII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w punktacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
16.03.2013 r.
UKS PEŁCZ Pełczyce
V miejsce
M. Sitarz

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej szkół podstawowych klasa V kat. chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
15.03.2013 r.
SP Pełczyce
IV miejsce
M. Sitarz

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży szkolnej w unihokeju - dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Mirosławiec
6.03.13 r.
SP Pełczyce
IV miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w piłce siatkowej chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
28.02.13 r.
SP Pełczyce
III miejsce
M. Sitarz

Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w piłce siatkowej dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
27.02.13 r.
SP Pełczyce
IV miejsce
J. Urbanowicz

II Runda Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
23.02.13 r
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz

II Runda Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
23.02.13 r
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz

II Runda Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
23.02.13 r
Martyna Malicka
I miejsce
J. Urbanowicz

II Runda Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
23.02.13 r
Magdalena Szałapska
III miejsce
J. Urbanowicz

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
20.02.13 r.
I miejsce
SP Pełczyce
M. Sitarz

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
20.02.13 r.
I miejsce
SP Pełczyce
J. Urbanowicz

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk młodzieży szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - chłopcy ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
20.02.13 r.
IV miejsce
SP Pełczyce
M. Sitarz

2. runda Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
12.01.2013 r.
Alex Łuciów
II miejsce
Filip Kalinowski
II miejsce
Martyna Malicka
I miejsce
Marlena Maćkała
II miejsce
Kinga Małecka
III miejsce
Wiktoria Majewska
I mijsce
Andżelika Priem
III miejsce
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz
M. Sitarz

Powiatowe Mistrzostwa Unihokeja SZS ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
11.12.12 r.
SP Pełczyce
I( miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody szkół podstawowych w tenisie stołowym kat. chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
8.12.2012 r.
SP Pełczyce
I miejsce
M. Sitarz

Regionalne zawody szkół podstawowych w tenisie stołowym kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
8.12.2012 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Weselska Nikola
V miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Majewska Amanda
IV miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Priem Andżelika
IV miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Złota Magdalena
III miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Majewska Wiktoria
III miejsce
J. Urbanowicz

Regionalne zawody w tenisie stołowym o puchar wójta gminy Przelewice ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
1.12.12 r.
Kiełbasa Wojciech
II miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w unihokeju klas V kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Korytowo
22.11.2012 r.
Sp Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz
Wojewódzkie eliminacje Turnieju UKS w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Stepnica
21.10.12 r.
UKS Pełcz Pełczyce(J. Baran, T. Czaja)
VI miejsce
J. Urbanowicz
Wojewódzkie eliminacje Turnieju UKS w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Stepnica
21.10.12 r.
UKS Pełcz Pełczyce(W. Kiełbasa, N. Sulowski)
V miejsce
J. Urbanowicz
Wojewódzkie eliminacje Turnieju UKS w tenisie stołowym i awans do półfinału w kat. młodziczek ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Stepnica
21.10.12 r.
UKS Pełcz Pełczyce(A. Majewska, W. Majewska)
II miejsce
J. Urbanowicz
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych kat. chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
2.10.12 r.
SP Pełczyce
V miejsce
M. Sitarz
Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
2.10.12 r.
SP Pełczyce
III miejsce
J. Urbanowicz
V choszczeński bieg terenowy dys. 0,6 km ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
21.09.12 r.
Antoni Sowiński
II miejsce
J. Urbanowicz
V choszczeński bieg terenowy dys. 0,4 km ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
21.09.12 r.
Kacper Rzędkowski
III miejsce
J. Urbanowicz
W. Zielińska
V choszczeński bieg terenowy dys. 0,6 km ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
21.09.12 r.
Martyna Malicka
II miejsce
J. Urbanowicz


Osiągnięcia Sportowe uczniów
w roku szkolnym 2011/2012



Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym bieg 60m ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.06.12 r.
Andżelika Priem
III miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym skok w dal ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
5.06.12 r.
Andżelika Priem
III miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Andżelika Priem
III miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Majewska Amanda
II miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Magdalena Złota
I miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Tomasz Czaja
II miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Kinga Małecka
III miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz


IV Mistrzostwa w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
9.03.12 r.
Libor Kinga
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w klasyfikacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo-Bierzwnik
14.04.12 r.
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym w klasyfikacji drużynowej ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo-Bierzwnik
14.04.12 r.
UKS Pełcz Pełczyce
IV miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
14.02.2012 r.
G. Karpienia


Mistrzostwa regionu w minipiłce siatkowej dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Węgorzyno
12.04.2012 r.
IV miejsce
J. Urbanowicz


Igrzyska mlodzieży szkolnej w unihokeja ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Wierzchowo
19.03.2012 r.
III miejsce
SP Pełczyce
J. Urbanowicz

J. Urbanowicz


Igrzyska mlodzieży szkolnej w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
13.03.2012 r.
VII miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Amanda Majewska
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Woktoria Majewska
II miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Magdalena Złota
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Tomasz Czaja
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Zieleniewo
25.02.2012 r.
Magdalena SZałapska
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt klas VWojewódzkie Igrzyska młodzieży szkolne w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
22.02.2012 r.
II miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt klas V ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
8.02.2012 r.
III miejsce
SP Pełczyce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa Powiatu choszczeńskiego w mini piłce siatkowej chłopców klas V ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Lubiana
8.02.2012 r.
II miejsce
SP Pełczyce
M. Sitarz


Zawody regionalne wojewódzkich igrzysk młodzieży szkolnej w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
22.02.12 r.
SP Pełczyce
II miejsce
J. Urbanowicz


Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.01.12 r.
Magdalena Złota
I miejsce
J. Urbanowicz

Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.01.12 r.
Tomasz Czaja
II miejsce
J. Urbanowicz

Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.01.12 r.
Wojciech Kiełbasa
III miejsce
J. Urbanowicz

Turniej Tenisa Stołowego ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Choszczno
19.01.12 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa powiatu w Piłce Siatkowej dzięwcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Będargowo
10.01.2012
I miejsce
SP Pełczyce
J. Urbanowicz

Drużynowe Mistrzostwa powiatu choszczeńskiego w Tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
17 grudnia 2011
SP Pełczyce
I miejsce
J. Urbanowicz

Drużynowe Mistrzostwa powiatu choszczeńskiego w Tenisie stołowym ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Pełczyce
17 grudnia 2011
SP Pełczyce
II miejsce
M. Sitarz

Piłka Siatkowa Dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
2 grudnia 2011
IV miejsce
G. Karpienia

Półfinał Turnieju Uczniowskich Klubów sportowych w tenisie stołowym kat. żaczki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Sucha Koszalińska
listopad 2011
UKS Pełcz Pełczyce
V miejsce
J. Urbanowicz

Półfinał Turnieju Uczniowskich Klubów sportowych w tenisie stołowym kat. żaki ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Sucha Koszalińska
listopad 2011
UKS Pełcz Pełczyce
VII miejsce
J. Urbanowicz

Otwarty Turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Amanda Majewska
III miejsce
J. Urbanowicz

Otwarty Turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Magdalena Złota
II miejsce
J. Urbanowicz

Otwarty Turniej tenisa stołowego o mistrzostwo gminy przelewice kat. dziewcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Przelewice
3.12.11 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz

V powiatowy turniej unihokeja dziewcząt szkół podstawowych ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Korytowo
24.11.11 r.
SP Pełczyce
I miejsce
M. Sitarz

V powiatowy turniej unihokeja chłopców klas V ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Korytowo
24.11.11 r.
SP Pełczyce
III miejsce
M. Sitarz

V powiatowy turniej unihokeja dziewcząt klas V ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Korytowo
24.11.11 r.
SP Pełczyce
III miejsce
M. Sitarz

Turniej UKS w Tenisie Stołowym Eliminacje Wojewódzkie kat. żaków ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
6.11.11 r.
UKS "Pełcz" Pełczyce
II miejsce
J. Urbanowicz

Turniej UKS w Tenisie Stołowym Eliminacje Wojewódzkie kat. żaczek ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Międzyzdroje
6.11.11 r.
UKS "Pełcz" Pełczyce
II miejsce
J. Urbanowicz

Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. V-VI dziwcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Amanda Majewska
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. V-VI dziwcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Wiktoria Majewska
II miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. V-VI dziwcząt ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Magdalena Rzędkowska
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. III-IV chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Marlena Maćkała
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. żak ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Wiktoria Majewska
I miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. III-IV chłopców ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Wojciech Kiełbasa
I miejsce
M. Sitarz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. I-II dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Anika Michalak
III miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. I-II dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Magdalena Szałapska
II miejsce
J. Urbanowicz


Mistrzostwa gminy w tenisie stołowym im. Bogdana Wydmuch kat. I-II dziewczęta ETAP
POWIATOWY
ETAP
REJONOWY
ETAP
WOJEWÓDZKI
ETAP
OGÓLNO-
POLSKI
ETAP
MIĘDZY-
NARODOWY
-miejscowość,
- data,
- imię i nazwisko ucznia
- miejsce
- opiekun
Bierzwnik
29.10.2011 r.
Barbara Sowińska
I miejsce
J. Urbanowicz



2009/2010

XII Biegi bursztynowe
IV Memoriał Andrzeja Grubby
XIII Biegi Uliczne - Drawno
Wiosenne Biegi Przełajowe - Lubieniowo
XI Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych
Regionalne mistrzostwa w drużynowym tenisie stołowym
I GMINNY TURNIEJ SZACHOWY ROZSTRZYGNIĘTY Tenis stołowy - Zieleniewo
FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TENISA STOŁOWEGO DZIECI 2009
Tenis stołowy - Przelewice
Mistrzostwa Powiatu Unihokeja
Tenis stołowy - Zawody drużynowe
Tenis stołowy - Bierzwnik
Tenis stołowy - Koszalin
Tenis Stołowy - Powiat
Mistrzostwa Powiatu - Sztafeta




2008/2009


XI Biegi Bursztynowe
Biegi - Barlinek 1.05.2009r.
Biegi - Recz 30.04.2009r.
VII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Runda II
VII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Runda I

Wyświetleń strony: 4395
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce