|

VIII Indywidualne Mistrzistwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Rok szkolny 2008/2009


I runda - 13.12.2008 r.


Wynik drużynowy - 6 pierwszy drużyn
DrużynaSkrzaty dzSkrzaty chŻaki dzŻaki
ch
Młodzicy dzMłodzicy chPkt. razemMiejsce
SP Łasko35|3139|3526|2626|2637|2035|21,6357,6IV
Pełczyce50|4145|2941|3750|4535|3345|39490I
Zieleniewo45|050|3750|4526|3150|3150|37452II
Będargowo37|2741|2535|3341|3745|4116|16394III
UKS-Ikar0|025|1939|033|1839|2621,6|16236,6V
SP-30|00|019|1911,5|11,526|029|27188VI


6 najlepszych wyników z kategori skrzaty, dziewczęta, kl. I-II
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Wiktoria MajewskaPełczyce50
2Sandra MichalakSP - Zieleniewo45
3Julia KapelaPełczyce41
4Ewa ZarzeckaUKS Ikar39
5Alicja PaśBędargowo37
6Marta SzewczykSP Łasko35


6 najlepszych wyników z kategori skrzaty, chłopy, kl. I-II
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Dawid Gryk SP - Zieleniewo 50
2Janus Baran Pełczyce 45
3Bartosz Kulesza Będargowo 41
4Damian Fraszczyk SP - Łasko39
5Kamil Michalak Zieleniewo37
6Maciej Maciaszek SP - Łasko35


6 najlepszych wyników z kategori żaczki, dziewczęta, kl. III-IV
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Edyta Misiak Zieleniewo 50
2Atina Węgielnik Zieleniewo 45
3Magdalena Rządkowska Pełczyce 41
4Justyna Mańka UKS Ikar 39
5Jagoda Kudrewicz Pełczyce 37
6Dominika Rekdowska Będargowo 35


6 najlepszych wyników z kategori żaczki, chłopcy, kl. III-IV
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Kamil Dłużniewski Pełczyce 50
2Marcin Priem Pełczyce 45
3Michał Grzegorek Będargowo 41
4Mateusz Zacharski Pełcz 39
5Michał Rajch Będargowo 37
6Albert Kurlapski UKS - Przekolno 35


6 najlepszych wyników z kategori młodziczki, dziewczęta, kl. IV-VI
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Agnieszka Calak Zieleniewo 50
2Aleksandra Kozakwiewicz Będargowo 45
3Joanna Radomiak Będargowo 41
4Ala kaniecka UKS Ikar 39
5Klaudia Napieraj SP Łasko 37
6Karolina Paczos Pełczyce 35


6 najlepszych wyników z kategori młodziczki, chłopcy, kl. IV-VI
M-sceImię i nazwiskoSzkołaPkt
1Jakub Lorencki Zieleniewo 50
2Łukasz Dłużniewski Pełczyce 45
3Tomasz Gajowski UKS Ikar 41
4Karol Szymkowski Pełczyce 39
5Mariusz Misiak Zieleniewo 37
6Jakub Kaczmarek SP Łasko 35


Udział wzięły następujące drużyny:
SP Łasko, Pełczyce, Zieleniewo, Będargowo, UKS Ikar, SP-3, UKS-SP3, Pełcz, Wiktoria, UKS - Łasko, OWR, Arabeska, UKS - Przekolno.


Foto



Wyświetleń strony: 2224
Kontakt
ul. Kościelna 3
73-260 Pełczyce
tel./fax (095) 768 54 29
e-mail: zs@zspelczyce.pl
http://www.zspelczyce.pl
UNICEF

Zegar
Wielke odliczanie


UM Pełczyce