OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Konkurs geograficzny

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

27.11.2013r.

Jakub Piszczał

Kamil Januszke

finaliści

J. Piotrowski

 

 

 

 

 

Konkurs z języka niemieckiego

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

21.11.2013r.

Amanda Majewska

Nikola Weselska

udział

Szymon Kozica

finalista

G. Kubejko

 

 

 

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

,,Młodzież zapobiega pożarom”

 

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Drawno

19.03.2014r.

Tomasz Czaja

I miejsce

finalista

 

Honorata Roszak

II miejsce

Kamil Dłużniewski

III miejsce

P. Gauden

 

 

 

 

 

XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Teatrze

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Lubiana

19.03.2014r.

Wiktoria Majewska

III miejsce

B. Kurak

 

 

 

 

Konkurs Recytatorski Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego 2014

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

 

Antoni Sowiński

finalista

B. Kurak

 

 

 

 

VIII Wojewódzki Konkurs

Poezji i Prozy

Czasu Wojny

i Okupacji

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Barlinek

16.05.2014r.

Zuzanna Maćkowiak

III miejsce

E. Smulczyńska

 

 

,,Moi przodkowie byli pionierami”

Konkurs na pracę.

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

V 2014r.

Zuzanna Sokołowska

Kinga Sokołowska

D. Wójcik

Kamil Dłużniewski

laureaci

 

 

 

 

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

R. Niedźwiedź

M. Kozioł

wyróżnienie

J. Kuszyńska

 

 

 

 

,,Szare Szeregi”

Konkurs historyczny organizowany przez IPN.

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

29.04.2014r.

Julia Matyja

Julia Kaźmierczak

Wiktoria Majewska – półfinał

Jakub Jagiełło

Jakub Lipiński

Aleksander Grygier

ćwierćfinał

J. Kuszyńska

 

 

XIV edycja Konkursu z Edukacji Regionalnej ,,Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

30.05.2014r.

Kacper Kniaziewicz

finalista

Natalia Bartoszek

finalistka

J. Kuszyńska

 

 

XIV edycja Konkursu z Edukacji Regionalnej ,,Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”

(przygotowanie najciekawszej prezentacji)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

30.05.2014r.

Natalia Bartoszek

Tytuł Historyka Roku 2014

J. Kuszyńska

 

 

Powiatowy Konkurs z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

10.04.2014r.

PG w Pełczycach

I miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny ,,Potyczki ortograficzne”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

14.05.2014r.

Zuzanna Odachowska

Mistrz Ortografii powiatu choszczeńskiego

w kat. klas IV-VI

B. Kurak

 

 

 

 

Język angielski

Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Drawno

11.06.2014r.

Wiktoria Majewska

Marlena Maćkała

Katarzyna Romaniuk

Jakub Jagiełło

IV miejsce drużynowo

M. Piotrowska

 

 

 

 

Język angielski

Konkurs Ogólnopolski

FOX 2014

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Pełczyce

styczeń 2014r.

Dawid Knap

Jakub Lipiński

Jakub Jagiełło

Aleksander Grygier

Julia Matyja

Antoni Sowiński

Magdalena Wojtal

Mateusz Kozioł

udział

M. Piotrowska

 

Technika

Turniej BRD

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Zieleniewo

15.04.2014r.

Kamil Januszke

Kacper Kniaziewicz

Kamil Dłużniewski

III miejsce

zespołowo

P. Gauden

 

 

 

 

 

 

Religia

,,Spotkanie ze Św. Markiem”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

10.04.2014r.

Aleksandra Byczek

Jagoda Kudrewicz

Kacper Kniaziewicz

finaliści

B. Jagiełło

 

 

Konkurs literacki ,,List do Jana Pawła II”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Drawno

24.04.2014r.

Amelia Kaźmierczak

II miejsce

M. Potocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Konkurs plastyczny ,,Moja mleczna kraina

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Barzkowice

8.09.2013 r.

Julia Matyja

wyróżnienie

K. Zduńczyk

 

 

III Ogólnopolskie Spotkania Taneczne ,,TERPSYCHORA”

kat. ,,Inscenizacja taneczna” dla grup wiekowych 16-20

 

kat. Etiuda (16-20 lat)

 

kat. Taniec  nowoczesny

(do lat 15)

 

 

 kat. Inne formy tańca

(do lat 11)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Kłodawa

23.11.2013r.

Gimnazjum Pełczyce

I miejsce

 

I miejsce

 

Szkoła Podstawowa

III miejsce

 

II miejsce

M. Luisetto

 

Konkurs plastyczny ,,Higiena jamy ustnej”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

marzec 2014r.

Magdalena Rzędkowska

wyróżnienie

K. Zduńczyk

 

 

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej

(eliminacje powiatowe

Choszczno 2014)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

16.05.2014r.

Monika Nawolska

wyróżnienie

W. Zielińska

 

 

 

 

Konkurs plastyczny ,,Bezpiecznie na wsi”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Koszalin

maj 2014r.

Tymoteusz Banaszak

II miejsce

Wiktoria Majewska

wyróżnienie

K. Zduńczyk

 

 

,,KEEPART IV” Turniej Tańca Nowoczesnego

 

kat. soliści stylu street dance powyżej 15 lat

 

kat. duety w stylu jazz/modern powyżej 15 lat

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

 

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Dębno

17.05.2014r.

 

 

Magdalena Złota

III miejsce

 

Malwina Nowak

Zuzanna Maćkowiak

III miejsce

M. Luisetto

 

 

 

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca ,,Dance-Passion and Life” w Przytocznej

 

kat. etiuda powyżej lat 16 (za układ ,,Być aniołem …znowu”)

 

kat. inne propozycje taneczne powyżej lat 16 (za układ ,,Libertango”)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Przytoczna

(woj. lubuskie)

8.06.2014r.

Top Dance I

(gimnazjum i absolwentki)

III miejsce

 

 

 

II miejsce

M. Luisetto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA INTERDYSCYPLINARNE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP OGÓLNOPOLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Ogólnopolska Kampania ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł  2013”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Poznań

wrzesień

Olimpia Marciniak

Afrodyta Lachowska

laureat

A. Burda

 

Konkurs przyrodniczy

,,Lider Pojezierza”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Goszczanowo

20.12.2013r.

Wiktoria Majewska

Tomasz Czaja

Kacper Maćkowiak

III miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

Konkurs religijny o Świętych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

13.12.2013r.

Malwina Nowak

I miejsce

Nikola Rożek

II miejsce

Zuzanna Maćkowiak

III miejsce

B. Jagiełło

 

 

 

Turniej Turystyczno-Krajoznawczy ,,Bocianie Gniazdo 2013”

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Gogolice

14.12.2013r.

Kamil Dłużniewski

Kamil Januszke

Jakub Piszczał

I miejsce

J. Piotrowski

 

 

 

Ogólnopolski Program ,,Śniadanie daje moc”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

rok szkolny 2013/2014

SP Pełczyce

Certyfikat

T. Olech

M. Mączka

W. Zielińska

M. Potocka

M. Tyrpa

E. Urbanowicz

 

V Turniej Historyczny SZARE SZEREGI

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

29.04.2014r.

Drużyna ,,Kuba”

SP Pełczyce

Jakub Jagiełło

Jakub Lipiński

Aleksander Grygier

 

 

V Turniej Historyczny SZARE SZEREGI

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

29.04.2014r.

Drużyna ,,Julek”

SP Pełczyce

Julia Kaźmierczak

Julia Matyja

Wiktoria Majewska

 

 

Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2014

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

15.05.2014r.

,,Chochlik”

SP Pełczyce

wyróżnienie

 

Antoni Sowiński

wyróżnienie

Jakub Lipiński

wyróżnienie

M. Potocka

 

 

 

 

Powiatowy konkurs o nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2014

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

15.05.2014r.

,,Gimexpress

PG w Pełczycach

laureat

 

Oliwia Spolankiewicz

laureat

Amanda Majewska

wyróżnienie

E. Smulczyńska

 

 

 

 

Zawody Wędkarskie

zorganizowane przez PZW O/Pełczyce

z okazji ,,Dnia Dziecka”

 

kat. Szkoła Podstawowa

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Pełczyce

31.05.2014r.

Mateusz Bogucki

III miejsce

W. Zielińska

 

 

 

,,Młodzież w lasach Europy”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

12.05.2014r.

Kamil Dłużniewski

Kamil Januszke

Jakub Piszczał

VI miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

,,Przeszczep sobie zdrowie” - konkurs transplantologiczny

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

28.04.2014r.

Oliwia

Spolankiewicz

XI  miejsce

Natalia Bartoszek

Aleksandra Byczek

Jakub Piszczał

udział

A. Burda

 

 

Konkurs ,,LOP”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

5.05.2014r.

Kamil Januszke

Jakub Piszczał

Kamil Dłużniewski

I miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

Konkurs ,,LOP”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

7.05.2014r.

Kacper Maćkowiak

Jakub Sadłowski

Jakub Lipiński

IV miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

Konkurs ,,Poznajemy tajemnice lasu”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Mogilice

12.06.2014r.

Kamil Dłużniewski

Jakub Piszczał

Kamil Januszke

VI miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

Konkurs ,,Bezpieczna Szkoła”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

24.06.2014r.

Zespół Szkół

 w Pełczycach

Honorowy Tytuł Bezpiecznej Szkoły

(I miejsce)

P. Gauden

A. Burda

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-
POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-
NARODOWY

VI Choszczeński Bieg Terenowy

na dystansie 400 m

kat. SP dziewczęta

 

 

 

kat. SP chłopcy

 

 

 

na dystansie 600 m

kat. SP chłopcy

 

 

na dystansie 2 km

kat. Gimnazjum chłopcy

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

20.09.2013 r.

Amelia Kowalczyk

I miejsce

 

Kacper Rzędkowski

II miejsce

 

Antoni Sowiński

III miejsce

 

Sebastian Leszkiewicz

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

XXXIV Jesienne Biegi Leśne 

im. Jana Dobaczewskiego

rocznik 2005-2004

na dystansie 500 m chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

21.09.2013 r.

Kacper Rzędkowski

II miejsce

W. Zielińska

 

 

 

Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna

klasyfikacja generalna chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Pełczyce

25.09.2013 r.

Gimnazjum Pełczyce

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

V Mistrzostwa Gminy Bierzwnik

w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch

kat. skrzatki ( kl. I – II )

 

 

 

 

 

 

kat. skrzat (kl. I – II )

 

 

 

 

 

kat. żaczki (kl. III – IV )

 

 

 

 

kat. młodziczki ( kl. V – VI )

 

 

 

 

kat. młodzicy ( kl. V – VI )

 

 

 

 

 

kat. kadeci ( gimnazjum )

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Bierzwnik

12.10.2013 r.

 

Amelia Kowalczyk

I miejsce

Olga Żabierek

II miejsce

 

Dawid Drygała

I miejsce

Maciej Serafin

II miejsce

 

Magdalena Szałapska

III miejsce

 

Wiktoria Majewska

I miejsce

Wojciech Kiełbasa

I miejsce

 

Kamil Dłużniewski

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

Wojewódzkie Eliminacje Turnieju UKS

 w Tenisie Stołowym

w kategorii młodziczek

 

 

 

 

 

Wojewódzkie Eliminacje Turnieju UKS

 w Tenisie Stołowym

w kategorii młodzików

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Stepnica

20.10.2013 r.

Szkoła Podstawowa w Pełczycach

II miejsce

J. Urbanowicz

 

Stepnica

20.10.2013 r.

Szkoła Podstawowa w Pełczycach

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym

(dziewczęta)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

16.12.2013r.

Gimnazjum w Pełczycach

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym

(chłopcy)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

16.12.2013r.

Gimnazjum w Pełczycach

II miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

 

Finał Powiatowy Unihokeja  w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Bierzwnik

17.12.2013r.

Szkoła Podstawowa

w Pełczycach

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Finał Powiatowy Unihokeja  w kategorii chłopców w ramach Gimnazjady

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Bierzwnik

18.12.2013r.

Gimnazjum

w Pełczycach

II miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Finał Powiatowy Unihokeja  w kategorii chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Bierzwnik

18.12.2013r.

Szkoła Podstawowa

w Pełczycach

IV miejsce

M. Sitarz

 

 

 

 

Półfinał Drużynowego Turnieju UKS-ÓW o Puchar PZTS w kategorii Młodzik

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Gniew

16.11.2013r.

UKS ,,Pełcz

Wojciech Kiełbasa

Tomasz Czaja

V miejsce

J. Urbanowicz

 

Półfinał Drużynowego Turnieju UKS-ÓW o Puchar PZTS w kategorii Młodziczka

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Gniew

16.11.2013r.

UKS ,,Pełcz

Wiktoria Majewska

Martyna Malicka

VI  miejsce

J. Urbanowicz

 

Druga Runda Mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego  w Tenisie Stołowym

 kat. Skrzatki

 

 

 

 

 kat. Skrzat

 

 

 

 

 

 kat. Młodziczki

 

 

 

 

 

 

 kat. Młodzicy

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Zieleniewo

18.01.2014r.

 

Amelia Kowalczyk

I miejsce

Olga Żabierek

II miejsce

Maciej Serafin

I miejsce

Dawid Drygała

II miejsce

 

Wiktoria Majewska

I miejsce

Martyna Malicka

II miejsce

Wojciech Kiełbasa

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Test Wiedzy o Sporcie

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Pełczyce

18.11.2013r.

Dawid Borek

I miejsce

Remigiusz Pastwa

II miejsce

Patryk Priem

III miejsce

M. Sitarz

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym

(dziewczęta)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

7.12.2013r.

SP Pełczyce

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym

(chłopcy)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

7.12.2013r.

SP Pełczyce

I miejsce

M. Sitarz

 

 

 

 

Finał Powiatowy Piłki Siatkowej Chłopców w ramach Gimnazjady

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Bierzwnik

23.01.2014r.

Gimnazjum w Pełczycach

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

kat. dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Będargowo

11.02.2014r.

SP Pełczyce

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

VII Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Bierzwnik

12.02.2014r.

Gimnazjum w Pełczycach

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - Dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Pełczyce

6.03.2014r.

SP Pełczyce

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

Zawody Regionalne Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - Chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Pełczyce

6.03.2014r.

SP  Pełczyce

I miejsce

M. Sitarz

 

 

 

Trzecia Runda Mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym

 

 

kat. Skrzat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kat. Młodzik

 

 

 

 

 

kat. Kadet

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Bierzwnik

8.03.2014r.

 

 

 

Amelia Kowalczyk

I miejsce

Dawid Drygała

I miejsce

Olga Żabierek

II miejsce

Maciej Serafin

III miejsce

 

Wiktoria Majewska

I miejsce

Martyna Malicka

III miejsce

Wojciech Kiełbasa

I miejsce

 

Magdalena Złota

II miejsce

Amanda Majewska

III miejsce

Kamil Dłużniewski

I miejsce

Marcin Priem

II miejsce

Albert Kurlapski

III miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt klas V

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Lubiana

11.03.2014r.

SP Pełczyce

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Finał Wojewódzkich IMS „MINI SUPER LIGA” w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Międzyzdroje

18.03.2014r.

SP Pełczyce

IV miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

Finał Wojewódzkich IMS „MINI SUPER LIGA” w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Międzyzdroje

18.03.2014r.

SP Pełczyce

V miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

Zawody Regionalne Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Łobez

20.03.2014r.

Gimnazjum w Pełczycach

IV miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców Szkół Gimnazjalnych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

27.03.2014r.

Sebastian Leszkiewicz

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

 

XIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego

 w Tenisie Stołowym

Sezon 2013/2014

w klasyfikacji drużynowej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Zieleniewo

29.03.2014r.

SP Pełczyce

I miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

XIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego

 w Tenisie Stołowym

Sezon 2013/2014

w klasyfikacji drużynowej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Zieleniewo

29.03.2014r.

UKS PEŁCZ Pełczyce

IV miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

XIII Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego

 w Tenisie Stołowym

Sezon 2013/2014

kat. Skrzatki

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Zieleniewo

29.03.2014r.

 

 

 

Amelia Kowalczyk

II miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

kat. Skrzaty

 

 

 

 

 

kat. Żaczki

 

 

 

 

 

kat. Młodziczki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kat. Młodzicy

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Olga Żabierek

III miejsce

 

Dawid Drygała

I miejsce

Maciej Serafin

IV miejsce

 

Magdalena Szałapska

V miejsce

 

Wiktoria Majewska

I miejsce

Martyna Malicka

II miejsce

Marlena Maćkała

IV miejsce

 

Wojciech Kiełbasa

I miejsce

Tomasz Czaja

IV miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

VIII Memoriał Andrzeja Grubby 2014

finał woj. zachodniopomorskiego

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Borne Sulinowo

7.04.2014r.

SP Pełczyce

V miejsce

J. Urbanowicz

 

 

III Drużynowe Otwarte Mistrzostwa ,,Orientuj się z Nordic Walking

O  puchar burmistrza Barlinka

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

26.04.2014r.

SP Pełczyce

III miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

Majowe Biegi Uliczne

rocznik 2005-2006

na dystansie 400 m chłopców o Puchar Burmistrza Barlinka

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

2.05.2014r.

Kacper Rzędkowski

I miejsce

W. Zielińska

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych Dziewcząt Szkół Podstawowych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

7.05.2014r.

SP Pełczyce

II miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Biegach Rozstawnych Chłopców  Szkół Gimnazjalnych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

7.05.2014r.

Gimnazjum w Pełczycach

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

 

 

XXXIII  Biegi Uliczne z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Recz 2014

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Recz

30.04.2014r.

Gimnazjum w Pełczycach

II miejsce

M. Sitarz

 

 

 

XXXIII  Biegi Uliczne z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Recz 2014

 

kat. klasa I

 

 

 

 

 

 

 

kat. klasa II

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Recz

30.04.2014r.

SP Pełczyce

III miejsce

M. Sitarz

 

 

Amelia Kowalczyk

II miejsce

Oliwia Kostrzewska

III miejsce

M. Mączka

 

Kacper Rzędkowski

II miejsce

W. Zielińska

 

 

 

XVI Bieg Bursztynowy

im. Wojciecha Eckerta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kat. klasa II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kat. klasa III

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

17.05.2014r.

Gimnazjum

 w Pełczycach

I miejsce

M. Sitarz

 

SP  Pełczyce

III miejsce

M. Sitarz

J. Urbanowicz

 

Damian Jarosiński

III miejsce

Monika Nawolska

IV miejsce

Marianna Łuciów

V miejsce

W. Zielińska

 

Oskar Sanocki

III miejsce

M. Tyrpa

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

kat. dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

13.05.2014r.

SP Pełczyce

II miejsce

J. Urbanowicz

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

kat. chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

13.05.2014r.

SP Pełczyce

III miejsce

M. Sitarz