OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

Uczniów Gimnazjów

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

23.10.2015r.

Zuzanna Sitasz

I miejsce

 

Jakub Paweł  Jagiełło

udział

A. Sitasz

 

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy

Młodzieży Gimnazjalnej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Legnica

19 – 22.11.2015r.

Zuzanna Sitasz

udział (7 wynik)

A.  Sitasz

 

 

Konkurs Dekanalny

Wiedzy o Świętych i Błogosławionych

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

26.11.2015r.

Julia Kapela

I miejsce

indywidualnie

 

Jakub Paweł Jagiełło

II miejsce

indywidualnie

 

Wiktoria Majewska

wyróżnienie

B. Jagiełło

 

 

 

Międzyszkolny Konkurs

,,Nobliści Polscy 2015”

 

kat. ,,Konkurs wiedzy o życiu i twórczości polskich laureatów Nagrody Nobla”

 

Nagroda Publiczności

Międzyszkolnego Konkursu

,,Nobliści Polscy 2015”

 

 

 

 

 

 

 

 

Grand Prix

,,Pierwszy Szczebel do Nobla”

Międzyszkolnego Konkursu

,,Nobliści Polscy 2015”

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

10.12.2015r.

Kacper Kniaziewicz

I miejsce

E. Smulczyńska

A. Sitasz

 

 

 

 

Choszczno

10.12.2015r.

Gimnazjum

 w Pełczycach

drużyna:

Malwina Nowakowska

Karol Roszak

Dominika Wójcik

Kacper Kniaziewicz

Zuzanna Sitasz

Alicja Paś

E. Smulczyńska

A. Sitasz

 

 

Choszczno

10.12.2015r.

Gimnazjum

 w Pełczycach

drużyna:

Malwina Nowakowska

Karol Roszak

Dominika Wójcik

Kacper Kniaziewicz

Zuzanna Sitasz

Alicja Paś

E. Smulczyńska

A. Sitasz

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

,,Życie Karola Wojtyły – Papieża Polaka”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Będargowo

11.05.2016r.

Zofia Bil

II miejsce

 

Mateusz Kozioł

wyróżnienie

B. Jagiełło

 

 

 

 

XVII Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Gimnazjów Pow. Choszczeńskiego ,,Pokonać ortografię”

Kat. plakat propagujący ortografię w środowisku lokalnym

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

24.05.2016r.

Zuzanna Odachowska

Zuzanna Sitasz

Zuzanna Sokołowska

II miejsce

E. Smulczyńska

 

 

 

 

XVII Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Gimnazjów Pow. Choszczeńskiego ,,Pokonać ortografię”

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

24.05.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

II miejsce

E. Smulczyńska

 

 

 

 

Konkurs Recytatorski

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

 

Iga Lipińska

Patryk Płaksej

Anna Sztylka

udział

B. Kurak

 

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

 

21.03.2016r.

Magdalena Wojtal

wyróżnienie

A. Aksamit-Sowińska

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Konkurs Plastyczny ,,Szklanka mleka w Naszej Szkole”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Jabłonowo Pomorskie

12.06. 2015r.

Aniela Kozioł

Podziękowanie

M. Tyrpa

 

Kinga Wereśniak

Podziękowanie

T. Olech

 

 

 

Konkurs Plastyczny ,,Moja mleczna kraina”

kat. klasy I i II

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Barzkowice

13.09.2015r.

Damian Paszkiewicz

wyróżnienie

M. Tyrpa

 

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Marcin Rosołowski

wyróżnienie

 

Bartosz Mazur

wyróżnienie

T. Olech

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Piastek z wizytą u Świętego Mikołaja”

kat. kl. I – III SP

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

 

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

grudzień

Karolina Baryżewska

Paweł Chlebicki

Kewin Daszykowski

Julia Dłużniewska

Oliwia Furgał

Klaudia Jarosińska

Anastazja Jędrzejaszek

Agata Kwilińska

Adam Lipski

Natalia Majda

Tomasz Matuszewski

Dawid Matyja

Jakub Mazur

Michał Mazur

Bartosz Nowak

Jakub Oleksy

Daniel Reterski

 

Maja Rzędkowska

Joachim Spolankiewicz

Jessica Sulowska

Kinga Wereśniak

Antoni Weselski

Kacper Wojtal

Julia Żurawska

udział

A. Tarczyńska

 

 

 

 

Czwarty Mikołajkowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Białogardu

 

kat. Najlepsze widowisko ruchowo - taneczne

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Białogard

19.12.2015r.

,,TOP DANCE I’’

,,SZACH – MAT”

Gimnazjum

 

 

M. Luisetto

 

 

Archidiecezjalny Przegląd Teatralny

o Tematyce Religijnej

 

kat. ,,Najlepsze przedstawienie”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

27.02.2016r.

,,Alibaśki

Gimnazjum

w Pełczycach

II miejsce

drużynowo

B. Jagiełło

 

 

VI Turniej Tańca Nowoczesnego KEEPART

 

Formacje JAZZ MODERN POWYŻEJ 15 LAT

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Dębno

23.04.2016r.

TOP DANCE I

Skład grupy:

Julia Kapela

Zuzanna Odachowska

Zuzanna Sitasz

Marta Maćkała

Marlena Maćkała

Malwina Nowakowska

Oliwia Lachowska

Julia Matyja

Karolina Serafin

III miejsce

M. Luisetto

 

 

Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych

 

eliminacje powiatowe

Kat.11-15 lat

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

21.05.2016r.

TOP DANCE II

SP   kl. I - VI

laureat

M. Luisetto

 

 

 

 

 

VI Ogólnopolski Festiwal Tańca

o puchar Burmistrza Sulechowa

Kat. Inscenizacja 12 -15 lat

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Sulechów

5.06.2016r.

TOP DANCE

Gimnazjum

III miejsce

M. Luisetto

 

VI Ogólnopolski Festiwal Tańca

o puchar Burmistrza Sulechowa

Kat. Inscenizacja 9 – 11 lat

 

Kat. MODERN JAZZ pow. 15 lat

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Sulechów

5.06.2016r.

TOP DANCE

SP kl. I - IV

wyróżnienie

 

 

 

TOP DANCE I

Gimnazjum

wyróżnienie

M. Luisetto

 

Konkurs Plastyczny

,,Przyroda to My”

Kat. Szkoła Podstawowa

kl. IV - VI

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

25.05.2016r.

Zofia Bil

II miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Moda

na niepalenie”

Kat. klasy I - III

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

30.05.2016r.

Antoni Weselski

nagroda

M. Kurkiewicz

 

 

 

 

Konkurs Plastyczny ,,Moja mleczna kraina”

Kat. klasy I - II

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Glinna

5.06.2016r.

Lena Pal

wyróżnienie

W. Zielińska

 

 

Konkurs Plastyczny ,,Moja mleczna kraina”

Kat. klasy I - II

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Glinna

5.06.2016r.

Damian Paszkiewicz

wyróżnienie

M. Tyrpa

 

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

2.06.2016r.

Klasa IV b

I miejsce

A. Aksamit - Sowińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA INTERDYSCYPLINARNE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP OGÓLNOPOLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-NARODOWY

Zachodniopomorski Certyfikat

Szkoły Promującej Zdrowie

Przyznany na lata 2015 - 2020

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Kołobrzeg

21.10.2015r.

Publiczne Gimnazjum

w Pełczycach

A. Burda

 

 

Ogólnopolski Konkurs ,,Zachowaj Trzeźwy Umysł”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

1 kwietnia – 30 listopada 2015r.

Wiktoria Majewska

laureat

 

Amanda Majewska

laureat

A. Burda

 

Konkurs

Wiedzy o AIDS

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

2.12.2015r.

Julia Kapela

wyróżnienie

E. Piotrowska

 

 

 

 

Certyfikat Szkoły Promującej Europejski Kodeks Walki z Rakiem

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

 

 

 

E. Piotrowska

 

 

Zachodniopomorski Konkurs o Złotą Lirę Kornela Ujejskiego

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Szczecin

27.02.2016r.

Antoni Sowiński

wyróżnienie

Aleksander Grygier

udział

M. Kaczmarek-Wodonos

 

 

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Drawno

16.03.2016r.

Magdalena Wojtal

III miejsce

indywidualnie

P. Gauden

 

 

 

 

Powiatowy Maraton Wiedzy Gimnazjalnej

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Lubiana

9.04.2016r.

II miejsce

drużynowo

A. Śliczniak

 

 

 

 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

15.04.2016r.

Kacper Kniaziewicz

Krzysztof Wodonos

Wiktoria Majewska

II miejsce drużynowo

P. Gauden

 

 

 

 

Wojewódzki Konkurs ,,Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie” organizowany  przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

 

Marta Maćkała

finalista

A. Pałgan

 

 

Ogólnopolski Konkurs ,,Bateria pomysłów”

organizowany przez Polski Klub Ekologiczny

Koło Miejskie

w Gliwicach

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Gliwice

22.04.2016r.

Zespół Szkół

w Pełczycach

1 uczennica – kl. V

9 uczniów - klasa VI

 

I miejsce w woj. zachodniopomorskim

VII w Polsce

B. Kwiatkowski

 

IV Ogólnopolski Konkurs Transplantologiczny

,,Przeszczep Sobie Zdrowie”

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Szczecin

30.05.2016r.

Wiktoria Majewska

finalista

 

Julia Matyja

Jakub Lipiński

Szymon Tyszkiewicz

Kacper Kniaziewicz

udział

A. Burda

 

Powiatowy Konkurs o Nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2016

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

6.06.2016r.

Wiktoria Majewska

laureat

 

Zuzanna Sitasz

wyróżnienie

Jakub Paweł Jagiełło

wyróżnienie

Tomasz Sadłowski

wyróżnienie

E. Smulczyńska

 

 

 

 

Powiatowy Konkurs o Nagrodę Choszczeńskiego Pulitzera Szkolnego 2016

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

6.06.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Redakcja Gazety ,,GIMEXPRESS”

laureat

E. Smulczyńska

 

 

 

 

V Edycja Biegu Terenowego ,,Poznajemy Tajemnice Lasu”

 

Organizatorzy: Nadleśnictwo Choszczno

Klub Miłośników Strzelectwa Sportowego

w Dolicach

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Choszczno

3.06.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

 

Skład reprezentacji:

Tomasz Czaja

Wojciech Kiełbasa

Tomasz Sadłowski

VII miejsce

B. Kwiatkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

RODZAJ ZAWODÓW

 

 

ETAP POWIATOWY

 

ETAP REJONOWY

 

ETAP WOJEWÓDZKI

 

ETAP
OGÓLNO-
POLSKI

 

ETAP

MIĘDZY-
NARODOWY

Mistrzostwa Polski w

NORDIC WALKING

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

Barlinek

12.09.2015r.

Wiktoria Majewska

V miejsce

 

Eryk Franek

V miejsce

 

Krzysztof

Wodonos

VI miejsce

 

Kacper Kniaziewicz

VII miejsce

M. Diaków

 

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Krzęcin

7. 10. 2015r.

Gimnazjum

w Pełczycach

V miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Gimnazjada Powiatu Choszczeńskiego

w Drużynowym Tenisie Stołowym

(dziewczęta)

 

 

 

 

 

(chłopcy)

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

18.12.2015r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Martyna Malicka

Wiktoria Majewska

I miejsce

M. Diaków

 

Gimnazjum

 w Pełczycach

Tomasz Czaja

Bartosz Kulasza

Wojciech Kiełbasa

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Krzęcin

26.02.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

A. Priem

M. Gawlik

J. Kapela

K. Leszkiewicz

W. Grabczak

S. Wyszomirska

M. Maćkała

I miejsce

 

Andżelika Priem

najlepsza zawodniczka

G. Karpienia

 

 

 

 

Zawody regionalne Wojewódzkiej Gimnazjady  w Tenisie Stołowym drużynowym - chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Człopa

1.03.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Wojciech Kiełbasa

Bartosz Kulasza

I miejsce

M. Diaków

 

 

 

Zawody regionalne Wojewódzkiej Gimnazjady  w Tenisie Stołowym drużynowym - dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Człopa

1.03.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Wiktoria Majewska

Martyna Malicka

II miejsce

M. Diaków

 

 

 

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady  w Tenisie Stołowym drużynowym - dziewcząt

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Białogard

26.04.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Wiktoria Majewska

Martyna Malicka

VII miejsce

M. Diaków

 

 

Finał Wojewódzkiej Gimnazjady  w Tenisie Stołowym drużynowym - chłopców

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Białogard

26.04.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

Wojciech Kiełbasa

Tomasz Czaja

Bartosz Kulasza

IV  miejsce

M. Diaków

 

 

UNIHOKEJ

Chłopcy

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

Grzmiąca

28.04.2016r.

Gimnazjum w Pełczycach

V-VIII miejsce

M. Diaków

 

 

XXXV Biegi Uliczne z Okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Recz  2016

Kat. kl. III

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Recz

29.04.2016r.

Bartosz Kiełbasa

I miejsce

T. Olech

 

 

 

1 Sztafetowe Młodzieżowe Mistrzostwa NORDIC WALKING

o Puchar Burmistrza Barlinka

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

4.05.2016r.

SP w Pełczycach

Kmet

Pal

Krajewska

Banaszak

Janusz

udział

M. Diaków

 

 

 

1 Sztafetowe Młodzieżowe Mistrzostwa NORDIC WALKING

o Puchar Burmistrza Barlinka

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

Barlinek

4.05.2016r.

Gimnazjum

w Pełczycach

K. Wodonos

E. Franek

K. Kniaziewicz

W. Majewska

M. Malicka

udział

M. Diaków

 

 

 

XVIII Bieg Bursztynowy

im. Wojciecha Eckerta

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

Pełczyce

4.06.2016r.

 

Julia Żurawska

II miejsce

W. Zielińska

 

Agata Ikiert

I miejsce

Aniela Kozioł

II miejsce

M. Tyrpa

 

Bartosz Kiełbasa

I miejsce

T. Olech

 

 

 

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun

 

 

 

 

 

 

- miejscowość,

- data,

- imię i nazwisko ucznia

- miejsce (indywidualnie/drużynowo)

- opiekun